İndirim

Alışveriş Sepetleri

Toplam 27 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıMüşterilerin pratik bir şekilde alışveriş yapmaları için ihtiyaç duyacakları ekipmanlardan olan market sepetleri, alışverişe yardımcı profesyonel çözümlerin başında gelmektedir. Süpermarket ve hipermarket gibi büyük çaplı işletmelerde, kozmetik mağazalarda ve parfümerilerde müşterilere rahat bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tercih edilebilecek alışveriş sepetleri, farklı tasarımlara, renklere ve taşıma kapasitelerine sahip birbirinden kullanışlı modelleri ile Eurometall online kataloğunda beğenilerinize sunuluyor!

 

Kolay Alışveriş İmkanı Tanıyan Kullanışlı Market Sepetleri

Eurocar, Polycart ve Shopping Basket gibi seçkin markaların imzasını taşıyan kaliteli ekipmanların bir araya geldiği Eurometall market sepetleri kategorisinde; müşterilerinizin aldıkları ürünleri daha rahat bir şekilde taşımalarını sağlayacak tekerlekli sepetler, az sayıda eşyayı taşımak için ideal el sepetleri ve alışveriş sepetlerinin daha pratik bir şekilde taşınmaları için değerlendirilebilecek sepet taşıma arabaları bulunuyor. İşletmelere alışveriş için gelen müşterilerin, kolay bir şekilde hareket ettirerek market içerisinde diledikleri gibi alışveriş yapabilmelerini sağlamak için tasarlanan alışveriş sepetleri, markaya özel baskı imkanı ile tanıtım yapmayı kolaylaştıran, kaliteli ve dayanıklı ürünler olarak ön plana çıkıyor. Elde taşımaya uygun olanlarında yer alan tutamaklarıyla ve tekerlekli modellerinde bulunan saplarıyla müşterilere konforlu alışverişin kapılarını açacak olan market sepetleri, müşterilerin ürünleri bir arada, düzenli ve zarar görmeyecek bir şekilde taşımaları için farklı tarz pek çok işletmede değerlendirilmeleri gereken alışverişe yardımcı ekipmanlardandır. Bunlara ek olarak, hem alışveriş sepetlerinin iç içe geçirilerek düzenli bir şekilde depolanmalarına, hem de gerektiğinde sepetlerin mağaza içinde topluca taşınmalarına olanak sağlayan sepet aksesuarlarını da Eurometall’de bulabilirsiniz.

 

Mağazalarınızın özellikle de dar koridorlarında müşterilerinizin daha rahat bir şekilde hareket etmelerini sağlayarak keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için tercih edebileceğiniz market sepetlerini Eurometall sayfalarına girerek detaylıca inceleyebilir, model, kapasite ve renk gibi filtreleme yöntemlerini kullanarak işletmenize en uyun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerini kullanarak günün her saati online olarak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz! Alışveriş sepetlerinin yanı sıra, Eurometall online kataloğunda işletmenizde kullanılabilecek pek çok ürüne ulaşmanız mümkün!