Yandex.Metrica

Manav ve ŞarküterilerEurometall, başta meyve – sebze, et ve süt ürünleri olmak üzere, çeşitli temel gıda malzemelerinin satışa sunulduğu manav ve şarküteri gibi dükkanlar ile süpermarket ve hipermarket tarzı büyük mağazalarda kullanabilecek olan pek çok şarküteri ve manav reyonu ile satış destek ürününü profesyonel çözümler olarak işletme sahiplerine sunuyor!

 

İşletmenizin ekipman tedarikçisi Eurometall’in ayrıcalıklı ürün kataloğunda, manav ve şarküterilerde ihtiyaç duyulabilecek birçok temel ekipman ve çeşitli satış destek ürünleri yer alıyor. Manav reyonlarından gıda sunum tepsilerine, fiyat etiketlerinden tel sepetlere ve meyve – sebze stantlarına kadar pek çok kaliteli ve kullanışlı ürün, online katalogda sizleri bekliyor!

 

Hijyenik, Pratik ve Etkili Sunumlar

Her zaman ön planda tutulması gereken bir nokta olan işletme içi hijyen ve düzen, özellikle de gıda ürünleri satışı söz konusu olduğunda ayrı bir önem kazanmaktadır. Satışı yapılan taze ürünlerin mağaza içerisinde hijyenik ve göze hoş gelecek bir biçimde sergilenmesi, müşterinin işletmeye olan güvenini de olumlu yönde etkileyecek ve yeni ziyaretçileri uzun soluklu müşterilere dönüştürme sürecine önemli bir katkı sağlayacaktır. Bu noktada şarküteri – manav reyonlarının ve şarküteri ekipmanları ile manav bölümünde kullanılabilecek olan satış destek ürünlerinin seçimi son derece önemli hale gelmektedir. Bun ekipmanların yanı sıra, müşterilerin rahat bir şekilde alışveriş yapmak için değerlendirebileceği alışveriş sepetleri ve ödeme noktalarındaki işlerin daha hızlı ve pürüzsüz bir şekilde yapılmaları için tercih edilebilecek olan kasa altlıkları da hem çalışanlara, hem de müşterilere kolaylık sağlayacak ürünler olarak manav ve şarküteri sayfalarında yer almaktadır.

 

Eurometall’in kendi üretimi olan ekipmanların yanı sıra, Üçge, Polycart ve Pricoplex gibi sektörlerinde öne çıkan güvenilir markaların da ürünlerinin yer aldığı katalogda, kaliteli malzemelerden üretilmiş, son derece hijyenik ve şık teşhir çözümleri sunan manav ve şarküteri ekipmanları ile, işletmenizi müşterileriniz için daha cazip kılabilirsiniz!