Yandex.Metrica

Manav Etiketleri

Toplam 37 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıManav Etiketleri

İşletmelerde satışa sunulan ürünler hakkındaki indirim, promosyon ve fiyat gibi bilgileri müşterilere net bir şekilde ulaştırmak; hem mağaza içerisinde karışıklığa sebebiyet verecek durumların önüne geçmek, hem de satışları arttırmak için hassasiyet gösterilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

 

Özellikle de manavlarda ve süpermarket ya da hipermarket gibi büyük ölçekli işletmelerin meyve ve sebze reyonlarında satışa sunulan ürünlerin fiyat bilgilerini kolay göze çarpan bir şekilde sergilemek için ihtiyaç duyulan manav etiketleri, işletmelerinizde bulunması gereken ana ekipmanları sizlere ulaştıran Eurometall kalitesi ve güvencesi ile kullanımınıza sunuluyor!

 

Müşterileri Dikkatini Çekecek Manav Etiketleri

Eurometall online kataloğunda, farklı renklerde ve tasarımlarda etiket modelleri yer almaktadır. Gerek meyve ve sebzelerin isim ve fiyatlarını sergilemeyi kolaylaştıran, gerekse çeşitli indirim ve promosyonlar hakkında müşterilere bilgi vermeyi sağlayan manav etiketleri, kullanışlı ve kaliteli yapılarıyla ön plana çıkmaktadır. Ürün fiyat ve isim bilgilerinin yanı sıra, fotoğraflarını da kullanarak satışta olan meyve-sebzeler üzerine daha kolay bir şekilde dikkat çekmek için değerlendirilme imkânı bulunan manav etiketleri, çengel yardımı ile basit bir şekilde monte edilmeye uygun satış destek ekipmanlarıdır. Tasarımları sayesinde manav reyonlarında etkili bir biçimde değerlendirilebilecek olan manav ve vitrin etiketleri, çeşitli modellerinde yer alan “İndirim” ve “Sadece Bugün” gibi satışı arttırmaya yönelik yazılar ile teşhir ettiğiniz ürünler hakkındaki bilgileri hem daha net bir şekilde belirtmenizi, hem de estetik bir şekilde sergileyerek müşterileri istediğiniz şekilde etkilemenizi kolaylaştıracaktır. Eurometall ve Eurobox gibi alanında uzman markalar tarafından üretimi yapılan ekipmanların yer aldığı kategori sayfalarında, resimli manav etiketlerinden yazı takımlarına, indirim etiketlerinden yazı tahtalı etiketlere kadar pek çok ürün beğenilerinize sunulmaktadır.

 

Siz de işletmelerinizde satışta olan meyve-sebzeler hakkındaki indirim ve fiyat gibi bilgileri pratik bir şekilde belirtmek için tercih edebileceğiniz manav etiketleri hakkında detaylı bilgiye Eurometall sayfalarından ulaşabilirsiniz.  Ebat, renk ve marka gibi çeşitli filtreleme yöntemlerini kullanarak işlemenize en uygun ürünü bulabilir, dilediğiniz zaman online sipariş imkanından ve farklı ödeme yöntemlerinden faydalanarak günün her saati satın alabilirsiniz.