Yandex.Metrica

Eva Kozmetik Tel El Sepeti Tek Saplı Krom Kaplama Gri Renk

Ürün Bilgileri 
Birbirinden farklı pek çok ürün çeşidine hitap eden Eva kozmetik el sepeti, kozmetik mağazalarına uygun, şık bir tasarıma sahip olarak geliştirildi.

20x34x43,5 cm ölçülerinde Oval ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken tel el sepeti, pek çok kozmetik ürünün bir arada taşınması için oldukça idealdir. Küçük ürünler için  opsiyonel plastik tabanlık ve krom kaplama sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanan Eva kozmetik el sepeti, müşterilerinize ergonomik bir alışveriş deneyimi sunar.

Kozmetik mağazaları ve parfümeriler için mağaza içinde oldukça şık bir entegrasyon sunan Eva kozmetik el sepeti, tek saplı özel formu ve 16 litrelik sepet hacmiyle müşterilerin mağaza içindeki tüm ihtiyaçlarını karşılar. 

19-20 Şubat Tarihleri Arasında Teslim Edilir!
2 İNDİRİM
Ürün kodu : EM04.01.003
79,69 TL

66,00 TL + KDV

77,90 TL

Havale/EFT ile : 75,56 ₺

En az 3 adet alınabilir

 

Küçük Ürünler İçin Opsiyonel Plastik Tabanlık

Kozmetik alanında birbirinden farklı boyutlara sahip çok sayıda ürün bulunuyor. Örneğin bir parfüm ve göz kaleminin boyutu aynı olmuyor ve dolayısıyla taşınma şekileri de alternatif sepet kullanımını gerektiriyor. Bu durumu göz önüne alarak tasarlanan Eva tel el sepeti, opsiyonel olarak plastik tabanlık seçeneğiyle birlikte sunuluyor. Bu taban sayesinde, müşteriler sepeti iki ayrı bölüm olarak kullanabiliyorlar. 
 

Dayanıklı ve Kullanışlı Bir El Sepeti
 

Krom kaplama yüzeyi ile Eva tel el sepeti, şık olduğu kadar da uzun ömürlü... Dayanıklılık esas alınarak tasarlanan model, uzun yıllar boyunca mağazada kullanabileceğiniz bir ekipman olarak öne çıkıyor. 

Saplar ve sepet içi tabanında dayanıklı plastik malzeme kullanılmıştır. 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları