Yandex.Metrica

Devirmeli Atık Kasası

Ürün içerikleri hazırlanmaktadır, en kısa sürede sayfaya yüklenecektirDevirmeli Atık Kasaları

İşletme içerisinde veya dışarısında, depolarda ve farklı pek çok mekânda; çöplerin ve atıkların bir arada durmalarını ve kolay bir şekilde tahliye edilmelerini sağlamak için değerlendirilebilecek olan devirmeli atık kasaları, Eurometall sayfalarında sizlerle buluşuyor!

 

Eurometall devirmeli atık kasaları kategorisinde; 600’den 1.500 kilograma kadar farklı taşıma kapasitelerine sahip olan birçok ekipman yer almaktadır. Güçlendirilmiş sağlam şasileri sayesinde uzun süre efektif bir şekilde kullanılma imkânı bulunan bu atık kasaları, sahip oldukları devrilme mekanizmaları ile yavaş ve akıcı boşaltmayı kolay hale getirmektedir. Tekerlekli olmaları (isteğe bağlı tekerlek eklenebilen modelleri ile) sayesinde işletme içerisinde veya dışarısında çalışanlar tarafından hızlı bir şekilde hareket ettirilebilecek olan devirmeli atık kasaları, 2 yıl garanti ve ücretsiz kargo seçeneğiyle işletmelerin gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri ürünlerdir.

 

Siz de hem işletmenizdeki atıkların güvenli bir şekilde tahliye edilmelerini hem de çalışanlarınızın işlerini kolay bir şekilde yapmalarını sağlamak istiyorsanız, Eurometall sayfalarında yer alan devirmeli atık kasalarını tercih edebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini kullanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!