Yandex.Metrica

Modüler Çalışma Masası

Toplam 5 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıÜretim, bakım ve onarım gibi faaliyetlerin gerçekleştirildiği iş yerlerinin olmazsa olmaz ekipmanları arasında yer alan demonte çalışma tezgahları, birbirinden kaliteli ve kullanışlı pek çok model seçeneği ile Eurometall kataloğunda sizleri bekliyor!

Eurometall demonte çalışma tezgahları kategorisinde; farklı özelliklere sahip, çalışanların hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış çok sayıda model yer almaktadır. Farklı dolap ve çekmece sayılarına sahip bu fonksiyonel ürünler arasından; elektrik kanalı ve aydınlatma, alet panosu ya da avadanlık gibi özelliklere sahip tasarımlar öne çıkmaktadır.

Siz de çalışanlarınız için daha pratik, düzenli ve rahat bir çalışma alanı oluşturmak istiyorsanız, Eurometall sayfalarında bulabileceğiniz demonte çalışma tezgahlarını inceleyip kıyaslayabilir, uygun bulduğunuz modelleri kredi kartı, banka kartı ya da havale gibi farklı ödeme seçenekleri ve 500 TL üzeri alışverişlerde bedava kargo avantajı ile online olarak kolayca satın alabilirsiniz!