İndirim

Bilgisayar Dolapları

Toplam 3 ürün bulundu...İşletmeler için vazgeçilmez bir ekipman haline gelen bilgisayarları içerisinde saklayabileceğiniz, fonksiyonel tasarımları ve sağlam yapıları ile ön plana çıkan bilgisayar dolapları, Eurometall sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Eurometall online kataloğunda, işletmeler için en önemli ekipmanlar arasında yer alan masaüstü bilgisayarların güvenli ve efektif bir şekilde konumlandırılması için özel olarak tasarlanmış bilgisayar masası modelleri yer almaktadır. Ekran, klavye, kasa gibi farklı parçalar için özel bölmeleri bulunan ürünler; hem bilgisayarların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine, hem de çalışanlarınızın bu ekipmanları daha rahat bir şekilde kullanmasına imkân tanıyacaktır.

Siz de işletmelerinizde yer alan bilgisayarları düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız, Eurometall bilgisayar dolapları kategorisinden beğendiğiniz ürünleri kredi kartı, banka kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ve 500 TL üzeri siparişlerde bedava kargo avantajı ile kolayca satın alabilirsiniz!