Yandex.Metrica

Bankolar

Ürün içerikleri hazırlanmaktadır, en kısa sürede sayfaya yüklenecektirBankolar

Mağazanızın ödeme noktalarında ya da reyonlarında ihtiyaç duyabileceğiniz banko modelleri, dekorasyonlarınızı tamamlayacak birbirinden şık tasarımları ile, Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!


Servis ve ödeme bankoları olmak üzere iki alt başlıkta toplanan bankolar; özellikle de butik mağaza, moda evi ve terzi gibi farklı tarz işletmelerde hem çalışanlara kolaylık sağlamak, hem de müşterilere daha efektif hizmetler sunmak adına tercih edilebilecek kullanışlı ürünlerdir.

 

Servis Bankoları

İşletme içerisinde satışa konulan pantolon, gömlek ve tişört gibi tekstil ürünleri içerisinden müşterilerin beğendiklerini kolay bir şekilde incelemelerini sağlamak ve aldıkları ürünleri hızlı bir şekilde paketlemek için değerlendirilme imkânı bulunan servis bankoları, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Dekoratif tasarımları sayesinde iç mekân dekorasyonuna da önemli katkılar sağlayarak ortama hoş bir hava katan servis bankoları, ürün tanıtımının yanı sıra mağaza içerisinde teşhir için de kullanılabilecek modellerdir.

 

Ödeme Bankoları

Mağaza, alışveriş merkezi ve butik mağaza gibi farklı tarz işletmelerin günün belli saatlerinde yoğunlaşan ödeme noktalarında, personelin daha efektif ve hızlı bir şekilde hizmet vermesine fırsat tanıyan ödeme bankoları, fonksiyonel tasarımları ve kaliteli yapıları ile son derece kullanışlı ürünlerdir. Estetik tasarımları ile ödeme noktalarında hoş bir görünüm yakalamaya da olanak sağlayan ödeme bankoları; büyük ve küçük ölçekli pek çok işletme için uygun modellerin yer aldığı ürünlerdir. Ödeme noktasına gelen müşterilerin işlemler sırasında vakit kaybetmelerini engelleyecek kullanışlı tasarıma sahip olan ödeme bankoları, uzun süreli değerlendirmeye uygun ürünler olarak öne çıkıyor.


Siz de ödeme ya da butik servis bankosu gibi kullanışlı modellerin yer aldığı kategori sayfalarını ziyaret ederek, ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz! Çalışanlarınızın çok daha rahat bir şekilde iş yapabilmelerini sağlayacak ve aynı zamanda müşterilerinize oldukça şık bir mağaza dekorasyonu sunacak bankolar, farklı ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat gibi birçok avantaj ile Eurometall sayfalarında sizleri bekliyor!