Yandex.Metrica

Bahçe Mobilyaları

Toplam 30 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıBahçe Mobilyaları

İşletmenizin dış mekânlarını hem müşterileriniz hem de çalışanlarınız için daha keyifli alanlar haline getirmenize yardımcı olacak çok sayıda parçayı, Eurometall bahçe mobilyaları sayfalarında bulabilirsiniz!


Şemsiyelerden çocuk oyun alanlarına ve oturma gruplarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bahçe mobilyaları, iş yerlerinin açık alanlarını efektif bir şekilde kullanmaya fırsat tanıyor!

 

Şemsiyeler

İş yerlerinizin bahçe ya da teraslarına vuran güneş ışığından müşterilerin ve çalışanların korunmalarını sağlamak adına gerekli gölgeli alanı oluşturmak için tercih edebileceğiniz şemsiyeler; özellikle de ilkbahar ve yaz aylarında kurtarıcı görevi görmektedir. Şık ve fonksiyonel şemsiyelerin yanı sıra şemsiyeler ile birlikte kullanılan ve şemsiyelerin sağlam bir şekilde durmalarını sağlayan altlıklar da kategori sayfalarında yer almaktadır.

 

Çocuk Oyun Alanları

İşletmelerinize aileleri ile gelen çocukların, ebeveynleri işlerini hallederken keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için değerlendirebileceğiniz çocuk oyun alanları, kaliteli ve sağlam yapıları ile son derece güvenli alanlar oluşturmaya fırsat tanır. İçerisinde yer alan eğlenceli ve öğretici oyunlar sayesinde çocukların sıkılmalarının önüne geçen oyun alanları; kaydırak, salıncak, top havuzu gibi türleri ile işletmelerin, açık alanlarına uygun modelleri bulabileceği ürünlerdir.

 

Oturma Grubu ve Banklar

Açık alanlarda hem çalışanlarınızın hem de ziyaretçilerinizin dinlenebilecekleri ortamlar hazırlamak için kullanabileceğiniz oturma grubu ve banklar, dekoratif tasarımları ile iç açıcı alanlar oluşturmayı kolay hale getiren ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan oturma grubu ve banklar, toz ve nem gibi dış etkenlere karşı korumalı olmaları sayesinde uzun süreli kullanıma uygundurlar.

 

Küllük ve Kovalar

İş yerlerinin açık alanlarında hijyeni sağlamak adına etkili bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan küllük ve kovalar, dış koşullara karşı dayanıklı yapıda tasarlanan kaliteli ürünlerdir. Genellikle bahçe ve teras gibi alanlarda tercih edilen küllük ve kovalar, çöp ve benzeri atıkların mekâna dağılmalarını engelleyerek temiz ortamların kolayca oluşturulmalarını sağlar.


Siz de işletmenizdeki dış mekanlar için tercih edebileceğiniz birbirinden kaliteli ve kullanışlı bahçe mobilyalarını Eurometall online mağazasında bulabilir, ihtiyaç duyduklarınızı kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile 7/24 güvenle satın alabilirsiniz!