Yandex.Metrica

Alışveriş Sepetleri

Toplam 44 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıAlışveriş Sepetleri

Müşterilerin pratik bir şekilde alışveriş yapmaları için ihtiyaç duyacakları ekipmanlardan olan market sepetleri, alışverişe yardımcı profesyonel çözümlerin başında gelmektedir. Süpermarket ve hipermarket gibi büyük çaplı işletmelerde, kozmetik mağazalarda ve parfümerilerde müşterilere rahat bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tercih edilebilecek olan alışveriş sepetleri; farklı tasarımlara, renklere ve taşıma kapasitelerine sahip birbirinden kullanışlı modelleri ile Eurometall online kataloğunda beğenilerinize sunuluyor!

 

Kaliteli ve Kullanışlı Market Sepetleri

Eurocar, Polycart ve Shopping Basket gibi seçkin markaların imzasını taşıyan kaliteli ekipmanların bir araya geldiği Eurometall market sepetleri kategorisinde; müşterilerinizin aldıkları ürünleri rahat bir şekilde taşımaları için tercih edilebilecek tekerlekli sepetler, az sayıda eşyayı taşımak için ideal el sepetleri ve alışveriş sepetlerinin daha pratik bir şekilde taşınmaları için değerlendirilebilecek sepet taşıma arabaları bulunuyor.

 

Farklı tarz işletmeler için uygun tasarımları bulunan market sepetlerini ve aksesuarlarını Eurometall’de 4 alt başlıkta incelemek mümkün…

 

El Sepetleri

Özellikle de kozmetik mağazalarında, parfümerilerde ve marketlerin çeşitli reyonlarında değerlendirilme imkânı bulunan el sepetleri; farklı malzemelerden üretilen çeşitli tasarımları sayesinde pek çok iş yeri için uygun çözümlerdir. Alınan ürünleri zarar görmeyecek bir şekilde taşımaya fırsat tanıyan el sepetleri, hafif yapıları sayesinde müşterilerin rahat bir şekilde alışveriş yapmalarını kolaylaştırır. Müşterilerin aldıkları ürünleri pratik bir şekilde taşımalarına ve alışveriş arabalarının giremeyeceği alanlarda rahat bir şekilde kullanmalarına olanak sağlayan el sepetleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile uzun süreli değerlendirmeye müsait alışveriş sepetleridir.

 

Tekerlekli Sepetler

Tekerlekli tasarımları sayesinde müşterilerin aldıkları ürünleri pratik bir şekilde taşımaları için tercih edilebilecek olan tekerlekli sepetler, süpermarket ve hipermarket gibi perakende satışın olduğu işletmelerde değerlendirmeye müsaittirler. Tutamakları ile müşterilerin kolay bir şekilde kullanabileceği tekerlekli sepetler, marka tanıtımı için uygun alanları ile istenilen reklamın gün boyu mağaza içerisinde etkili bir şekilde sergilenmesini sağlar. Farklı renk seçenekleri ile işletmenin genel dokusuna uygun modellerin bulunabileceği tekerlekli sepetler, müşterilere keyifli alışveriş deneyimleri yaşatmak için son derece ideal market sepetleridir.

 

Sepet Arabaları

Yüksek manevra kabiliyetleri ve sağlamlaştırılmış gövde yapıları ile müşterilerin alışveriş sırasında tercih ettikleri alışveriş sepetlerini kolay bir şekilde taşımalarını sağlayacak olan sepet arabaları, farklı boyutlardaki sepetlere uygun tasarımlara sahip mağazacılık ürünleridir. Alışveriş sırasında müşterilerin aldıkları ürünleri yorulmadan taşımalarını sağlamak için değerlendirilebilecek olan sepet arabaları, özellikle de büyük çaplı işletmelerde yer alması gereken ekipmanların başında gelir.

 

Sepet Aksesuarları

Hem alışveriş sepetlerinin iç içe geçirilerek düzenli bir şekilde depolanmalarına, hem de sepetlerin mağaza içinde topluca taşınmalarına olanak sağlayan sepet aksesuarları, işletme çalışanlarına kolaylık sağlayacak ürünlerdir. Sepetlerin mağaza içerisinde düzgün bir şekilde muhafaza edilmelerini mümkün kılarak gün boyu düzenli bir ortam oluşturulmasına önemli katkılarda bulunan sepet aksesuarları, alışveriş sepetlerinin yer aldığı işletmelerde tercih edilmeleri gereken mağazacılık ürünlerdir.

 

Mağazalarınızın özellikle de dar koridorlarında müşterilerinizin daha rahat bir şekilde hareket etmelerini sağlayarak keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için tercih edebileceğiniz alışveriş sepetlerini Eurometall sayfalarına girerek detaylıca inceleyebilir; model, kapasite ve renk gibi filtreleme yöntemlerini kullanarak işletmenize en uyun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerini kullanarak günün her saati online olarak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz! Market sepetlerinin yanı sıra, Eurometall online kataloğunda işletmenizde değerlendirilebilecek pek çok ürüne ulaşmanız mümkün!