Yandex.Metrica

Akülü Transpaletler

Ürün içerikleri hazırlanmaktadır, en kısa sürede sayfaya yüklenecektirÖzellikle de yapı market, süpermarket gibi büyük ölçekli işletmelerde depo alanlarında efektif ve güvenli taşıma çözümleri sunan akülü transpalet modelleri, Eurometall sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Eurometall’in akülü transpaletler kataloğunda; yüksekliği otomatik olarak ayarlayan denge tekeri, yüksek hareket hızı, kademesiz hız kontrolü gibi gelişmiş özelliklere sahip çok sayıda transpalet modeli yer almaktadır. Kaliteli ve kullanışlı yapıları ile öne çıkan, farklı taşıma kapasitelerine sahip yarı elektrikli ya da tam elektrikli modeller arasından, siz de işletmeniz için en uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Depo alanlarında palet üzerinde istiflenmiş ürünleri efektif bir şekilde taşımak için ideal ürünler olan akülü transpaletleri Eurometall sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyip karşılaştırma yapabilir, işletmenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme seçenekleri ile online olarak 7/24 güvenle sipariş verebilirsiniz!