Yandex.Metrica

Tekerlekli Market Sepeti 32 LT Mavi

Ölçü Bilgileri
Yükseklik: 34,5 cm
Derinlik: 36 cm
Uzunluk: 50 cm
Ürün Teknik Bilgileri
Taşıma ve Çekmek İçin İki Ayrı Sap
Sessiz Kauçuk Tekerlekler
%100 Geri Dönüşümlü Polipropilen Malzeme
Hafif ve Uzun Ömürlü Kullanım
Tam Doluyken Bile Kolayca Kayan Özel Tasarım Sessiz Tekerlekler
Markanıza Özel Logo Baskısı ve Özel Renk Seçeneği 
*Sap Rengi Standart Siyahtır.

42 İNDİRİM
Ürün kodu : EM04.03.001
164,80 TL

80,70 TL + KDV

95,20 TL

Havale/EFT ile : 92,34 ₺

İster Çekin, İster Taşıyın 

Mağaza içinde fonksiyonel bir kullanım sunan 32 Litre Tekerlekli Sepet uzun sapı sayesinde çekilerek kullanılırken, ekstra kısa sapı sayesinde ise elde taşınarak kullanılabiliyor. İki ayrı sap özelliğiyle sunulan Tekerlekli Sepet, özel tasarımı sayesinde kullanılmayan sapları plastik gövde içine gömebiliyor. Böylelikle kullanılmayan sap kullanıcıyı rahatsız etmezken, ihtiyaç ahlinde ekstra kullanım olanağını içinde barındırıyor. 

Hafif ve Uzun Ömürlü 

Mağazalar pek çok farklı dinamiği içinde barındıran mekanlardır. Müşterilere konforlu ve kullanışlı bir ortam yaratmak başlıca hedefler arasında yer alır. Bu dinamikleri göz önünde bulundurarak geliştirilen 32 Litre Tekerlekli Sepet, daha kullanışlı bir deneyim yaşatmak için olabilecek en hafif hale getirildi. Hafif tasarımın yanında dayanıklılığı göz ardı etmeyen 32 Tekerlekli Sepet, kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım vaad ediyor. 

Doğaya Duyarlı Tasarım 

Doğaya karşı saygılı ve duyarlı duruşunu her zaman koruyan Eurometall, ürünlerine de bunu yansıtıyor. Polipropilen malzemeden üretilen Tekerlekli Sepet, yüzde 100 geri dönüştürülebilir. Böylelikle doğada yok olması en zor malzeme olan plastik, mümkün olan en az zararla tekrar kullanılabilir hale gelir. 

Sessiz ve Kullanışlı Tekerlekler 

Mağaza içinde kullanılırken ultra sessizlik sunan kauçuk tekerleklere sahip olan Sepet, müşterilere rahatsız edici seslerden uzak bir alışveriş deneyimi sunuyor. Sepetin içi tam doluyken bile rahatça kayabilen tekerlek yapısı, kullanıcılarına taşıma esnasında büyük kolaylıklar sunuyor. 

 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Kategorinin Çok Satanları