Filtreleyin

Renkler (4)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 523 TL - 993 TL

Sehpalar ve Kesonlar

Sehpalar

Kesonlar


Eurometall kalitesi ile beğenilerinize sunulan sehpa modelleri, ofisiniz için tercih edebileceğiniz son derece şık, kullanışlı ve sağlam ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Eurometall online kataloğunda yer alan farklı ölçülere sahip sehpa modelleri, kaliteli malzemeleri ve dayanıklı yapıları ile ofislerde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Hem ihtiyaçlarınıza cevap verecek hem de ofisinizdeki iç mekân tasarımına mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak olan çok sayıda seçenek arasından işletmeniz için en uygun modelleri seçebilirsiniz.

Siz de işletmenizde tercih edebileceğiniz sehpa modellerini Eurometall sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri çeşitli kredi kartlarına taksit imkânı ve hızlı teslimat gibi olanaklardan faydalanarak dilediğiniz zaman online olarak satın alabilirsiniz.

Kesonlar

Hareketli tekerlekleri ve ayarlanabilir ayak sistemleri ile işletme içerisinde efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan metal ve ahşap kesonlar, çalışanların bireysel eşyalarını güvenli bir biçimde muhafaza etmelerini sağlamak için tercih edilmektedir. Fazla yer kaplamayan fonksiyonel tasarımları ile iç mekânı verimli bir şekilde kullanmayı olanaklı hale getiren kesonlar, çeşitli ebat ve çekmece sayıları sayesinde farklı tarz işletmelere uygun modelleri bulunan ofis mobilyalarıdır.

Siz de Eurometall’in online kataloğunda dilediğiniz gibi inceleyip 7/24 güvenle satın alabileceğiniz mobilyalar ile ofis ortamınızı gerek siz ve çalışanlarınız gerekse müşterileriniz için daha keyifli hale getirebilirsiniz.