Plastik Çekmeceli Kutular

Çekmeceli Kutular

Takım Çantaları

Çekmeceli Kutu Dolabı ve Standlar


Plastik Çekmeceli Kutular

Farklı çekmece adetlerinde ve ölçülerinde üretilen plastik çekmeceli kutular, küçük atölyelerden tamirhanelere, bakım servislerinden büyük fabrikalara kadar birçok işletme tarafından organizer olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

EuroboxTakım Çantaları ve Plastik Çekmece Çantaları

Diğer bir organizer görevi gören takım çantaları çok amaçlı olarak bir çok işletme tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Eurobox takım çantaları metal kilit sisteminin yanında ayrıca sapı dikey pozisyonda iken gövde ve kapağı kilitleyerek, kilitler açık bile olsa çantanın açılmasını önler ve ekstra güven sağlar.

Plastik çekmece çantaları farklı adetlerdeki çekmeceleri ile çok kullanışlı organizer görevi görmektedirler. Stoper özelliği sayesinde kullanım anında çekmeceler gövdeden ayrılmaz. Muhafaza ettiğiniz ürünleri gönül rahatlığıyla çalışma alanınızda saklayabilirsiniz. Kullanımı pratiktir ve portatif taşıma özelliği ile istenilen her yere kolay taşıma imkanı sağlamaktadır.

Çekmeceli Kutu Dolabı ve Standlar

Döner, sabit ve dolap şeklinde ki modelleri olan çekmeceli kutu dolapları, çoklu kutu imkanları ile bir çok tamirhane, bakım ve onarım servislerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kapaklı dokap modellerine kilit sistemi de bulunmaktadır. Farklı boyutlardaki pek çok şeyi bir arada tutabileceğiniz Çekmeceli Kutu Standı, iş yeriniz veya atölyenizdeki tüm dağınıklığı ortadan kaldırmanıza katkı sunacak.