Kutular ve Avadanlıklar

Avadanlıklar

Plastik Çekmeceli Kutular


KUTULAR VE AVADANLIKLAR

İşyerlerinde sıklıkla kullanılan somun, vida, çekiç, tornavida, pense ve diğer ekipmanları, iyi bir şekilde muhafaza ederek daha düzenli ve temiz bir çalışma ortamı yaratmak, çalışmayı daha pratik ve kolay hale getiriyor. Eurometall sayfalarında, çalışırken en büyük yardımcılarınızdan olmaya aday takım çantaları, avadanlıklar, plastik çekmeceli kutu çeşitleri, avadanlık standı, avadanlık seti gibi pek çok ekipman beğenilerinize sunuluyor.

Eurometall’in plastik kutu ve avadanlık kategorisinde; duvara monte imkânı olan avadanlık standı modelleri, üst üste, iç içe ya da yan yana kullanılabilecek modeller, takım çantası (alet çantası), hırdavat çekmecesi, plastik avadanlık kutusu, plastik çekmeceli organizer ve daha pek çok seçenek bulunuyor. 

Siz de bu farklı büyüklük, renk ve modellerdeki takim cantasi, plastik avadanlık ve çekmeceli kutu çeşitlerine ait fotoğrafları ve ürün detaylarını, Eurometall sayfalarından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri, dilediğiniz zaman, kredi kartı ya da havale gibi ödeme seçenekleriyle, kolay ve güvenli bir şekilde olarak satın alabilirsiniz.