Yönlendirme ve Panolar

Kampanya Panosu

Menü Panoları

Föylükler

Broşürlükler

Banner ve Standlar

Poster Panolar


Yönelendirme ve Panolar

Hem iç hem de dış mekânlarda giriş çıkışları, geçişleri düzenlemek, müşterileri gerektiğinde farklı alanlara yönlendirmek ya da tehlikelere karşı uyarmak amacıyla kullanılabilecek yönlendirme ve panolar Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

Eurometall’in Yönlendirme ve Panolar kategorisinde yer alan farklı kullanım yerleri ve amaçları için uygun olan çok sayıda ürün arasında kampanya panosu, menü panoları, föylükler, broşürlükler, yönlendirme panosu, banner ve stantlar, poster panolar gibi çeşitli ürünler bulunuyor.

Poster panolar, banner ve stantlar, iç ve dış mekânlardaki reklam alanları için kullanılabilecek ideal tasarımlara sahiptir. Tabela ve dubalar hem alışveriş merkezi ve benzeri işletmelerdeki müşterilerin, hem de dış mekânlardaki yaya ve sürücülerin yönlendirilmelerini ve gereken yerlerde tehlikelere karşı uyarılmalarını sağlayan ürünlerdendir. Özellikle Market & Süpermarket reyonlarında kullanılan kampanya panoları ile yapacağınız indirim ve kampanyaları etikili bir şekilde gösterebilirsiniz.

Menü panoları restoran ve kafelerin girişlerinde; broşür setleri ise metro, otel gibi turistlerin sıklıkla bulunduğu ortamlarda kullanım için uygundur. Otel, galeri, kafe ya da restoran gibi mekanlarda çeşitli görselleri şık bir şekilde sergilemek için veya müze gibi mekanlar adına son derece uygun olan menü panoları ise yine birçok model seçeneği ile Eurometall sayfasında.

Siz de işletmeniz için tercih edebileceğiniz yönlendirme ve panolar hakkında detaylı bilgiyi Eurometall’in online sayfalarında bulabilir, dilerseniz kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ve stoktan hızlı teslimat imkânı ile güvenle online satın alma yapabilirsiniz.