Çerçeveler ve Tutucular

Plastik Çerçeve Tutucu ve Ayak Seti

Plastik Çerçeveler

Alüminyum Çerçeveler

Çerçeve Tutucu Boru

Çerçeve Tutucu Ayak

Kıskaç ve Tutucular

Şömiz Çerçeve Aksesuarları

Şömiz Çerçeveler

Afiş Rayları


Çerçeve ve Etiket Tutucular

İşletmenizde gerek çalışanları gerekse müşteri ve ziyaretçileri bilgilendirmek için kullanabileceğiniz afiş, katalog ya da bildiri tarzı basılı ürünlerin daha şık ve temiz bir görünüme sahip olması için tercih edebileceğiniz plastik çerçeveler, Eurometall internet mağazası sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

Eurometall’in çerçeveler kategorisinde; farklı renk ve A2-A3-A4-A5-A6 boyutlarında üretilmiş kaliteli, kullanışlı ve sağlam çerçeveler ve çerçeve takımları yer alıyor. Bunların yanı sıra çerçeve ayağı, çerçeve tutucu, askı ya da çengel gibi aksesuarlar da kategori sayfalarında yer alıyor.

İşletmenizde bilgi verme, uyarı ya da yönlendirme için bastırdığınız yazılı materyalleri müşterilerinize sergilemek için kullanabileceğiniz, geniş bir yelpazeye yayılan çok sayıda alüminyum çerçeve modelini de bulabilirsiniz. Poster showboard, opti çerçeve, kilitli çerçeve, sürgülü çerçeve ve daha pek çok modelin yer aldığı kategori sayfalarında bulabileceğiniz ürünler, kaliteli malzemeleri ve sağlam yapıları ile ön plana çıkıyor.

Eurometall kategori sayfalarında beğenilerinize sunulan kıskaç ve tutucular; dayanıklı malzemelerden üretilmiş, kullanımı son derece kolay ekipmanlar olarak ön plana çıkıyor. Kıskaçlı, telli ya da mıknatıslı kart tutucu; vantuzlu, tablalı ya da çift taraflı kıskaç ve daha pek çok model ile mağazalarınızda satışa sunduğunuz ürünlerin fiyat bilgilerini müşterilerinizin gözünden kaçmayacak şekilde belirtmeniz mümkün. Eğer sizin de işletmenizde ya da iş yerinizde kıskaç ve tutuculara ihtiyaç duyuluyorsa, Eurometall’in online mağaza sayfalarında bulunan ürün çeşitlerini inceleyebilir, kaliteli ve dayanıklı tutucu seçeneklerinden, beğendiğiniz modellere dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz.

Eurometall şömiz sistemleri kategorisinde yer alan ürünler ise katalog ve afiş gibi genellikle kâğıt malzemesinden üretilen ve dolayısıyla pek çok dış etkenin zarar verebileceği ürünleri korumak için tasarlanan kullanışlı ekipmanlar olarak öne çıkıyor. Telli, askılı, mıknatıslı ya da çift mıknatıslı çerçeveler, duvar üniteleri, ve masaüstü şömiz taşıyıcılar, online mağazamızda ön plana çıkan ürünler arasında yer alıyor.