Filtreleyin

Renkler (6)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 916 TL - 14372 TL

Dolap ve Çalışma Tezgahları

Personel Dolapları

Çalışma Tezgahları

Malzeme Dolapları

Bilgisayar Dolapları

Takım Arabaları


Dolap ve Çalışma Tezgâhları

Personel Dolapları 

İşletme içerisinde personelin çalışma verimliliğini artırmanın yollarından biri, onların günün her anında konfor ve güven ortamı içerisinde olmalarını sağlamaktır. Eğer işletme içerisinde üniforma kullanımı mevcut ise çalışanların kıyafetlerini değiştirebilecekleri bir alanın yaratılması ve kişisel eşyalarını güvenle ve rahatlıkla saklayabilecekleri ekipmanların sunulması gerekmektedir. Çalışanlarınızın kıyafet değiştirmek ya da kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde saklamak için ihtiyaç duyabileceği soyunma dolaplarının birbirinden kullanışlı modellerine Eurometall internet mağazasından ulaşabilirsiniz.

İçerisine konulan eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmelerini sağlayan kilit sistemlerine sahip dolap modelleri, hem işletmelerde görev alan çalışanların hem de alışverişe gelen ziyaretçilerin kişisel eşyalarını pratik bir şekilde saklamalarını mümkün kılar.

İş Kıyafetlerini Saklamanın Kolay Yolu: Soyunma Dolapları

Eurometall’in online kataloğunda; farklı tasarımlara ve kapasitelere sahip, değiştirilen kıyafetleri saklamak ya da cüzdan, telefon gibi kişisel eşyaları muhafaza etmek için son derece uygun soyunma dolabı modelleri yer alıyor. Bunların yanı sıra yine belli başlı işletmelerde sık ihtiyaç duyulan ekipmanlardan emanet dolapları da kategori sayfalarında beğenilerinize sunulan ürünler arasında bulunuyor.

Kıyafet zorunluluğunun bulunduğu işletmelerde çalışanların hem iş hem de günlük giysilerini düzenli bir şekilde muhafaza etmelerini sağlamak için efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan soyunma dolapları, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile öne çıkan ürünlerdir. Özellikle de hastane, itfaiye ve karakol gibi kurumlarda yer alan giyim odalarında bulunmaları gereken soyunma dolapları, yan yana kurulma olanağı sayesinde geniş bir muhafaza alanı oluşturmak için tercih edilebilecek modellerdir. Çok amaçlı dolap modellerinin yanı sıra posta gözlü modellere ve çok gözlü tel emanet dolaplarına kadar çok sayıda kullanışlı, fonksiyonel ve dayanıklı ürün de Eurometall sanal mağazasında yer alıyor. Gerek güvenli ve konforlu bir giyinme alanı yaratmak için tercih edebileceğiniz pek çok ekipmanı gerekse çalışanların kıyafetlerini ve kişisel eşyalarını bırakabileceği dayanıklı ve kaliteli soyunma dolapları ile ilgili detayları online katalogda bulabilirsiniz. 

Eğer siz de işletmenizde personelinizin kullanabileceği soyunma dolaplarına ihtiyaç duyuyorsanız; kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü pek çok modelin yer aldığı Eurometall kataloğuna göz atabilir, modeller arasında karşılaştırma yaparak işletmenizin dekoratif açıdan görünümüne ve iç mekân hacmine uygun ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz dolap modellerini farklı ödeme seçenekleri ve stoktan hızlı teslimat gibi olanaklardan faydalanarak günün her saati dilediğiniz yerden kolayca satın alabilirsiniz. 

Eurometall’de dönemsel olarak sunulan indirim imkânları, ücretsiz kargo seçeneği, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak için Eurometall sayfalarını takip edebilir, uygun ödeme koşullarından ve güvenli ödeme sisteminden faydalanarak online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.