Hafif Raf Sistemleri


Hafif Raf Sistemleri 

Süpermarket, yapı market ve teknoloji mağazası gibi büyük çaplı işletmeler ile daha küçük ölçekli iş yerlerinin depo bölümlerinde değerlendirilme imkânı bulunan hafif raf sistemleri, depo alanlarını efektif bir şekilde kullanarak ürünleri düzenli bir şekilde istiflemeyi kolaylaştırır. Geniş hacimleri ve dayanıklı yapıları ile aynı anda pek çok ürünü bir arada saklamaya olanak sağlayan hafif depo raf sistemleri, işletmeler için uzun süre değerlendirilebilecek profesyonel depolama çözümleri sunar.

İşletmelerin depo alanlarında ürünleri düzenli bir şekilde bir arada tutmayı mümkün kılan mağaza ekipmanlarından hafif depo raf sistemlerinin dayanıklı ve kullanışlı modelleri, Eurometall internet mağazasında sizlerle.

Farklı ölçü seçenekleri ile kullanılmak istenilen alana özgü şekilde yan yana yada farklı yerleşim şeklinde kullanılabilmektedir. Ölçü seçenekleri ve özel projeler için ürüne tıklayrak teklif formunu doldurabilir, sohbet penceresi üzerinden canlı destek alabilir yada 0224 331 88 16 canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.