Tel Askı Çubukları

Etiketli Askı Çubukları

Etiketsiz (Düz) Askı Çubukları

Askı Çubuğu Etiketliği

U Tipi Askı Tutucular

Askı Tutucular

Kilitli Askı Çubukları


Tel Askı Çubukları ve Askı Tutucular

Süpermarket, yapı market, mağaza gibi çeşitli büyüklüklerde ve farklı sektörlerde hizmet veren işletmelerde, ürünleri reyon alanlarında düzenli ve göze hoş gelecek bir şekilde teşhir etmek için ihtiyaç duyulacak kullanışlı etiketli ve etiketsiz tel askı çubuk çeşitleri, Eurometall online mağazamızda bir araya geliyor.

Eurometall online mağazamızda bulabileceğiniz tel askı çubukları; etiketli askı çubukları, düz askı çubukları, askı çubuğu etiketliği, U tipi askı tutucular, askı tutucular ve kilitli askı çubukları olmak üzere altıya ayrılıyor. Mağazalarda aksesuar tutucu bar gibi parçalara monte edilerek rahatlıkla kullanılabilecek olan tel askılar, mağaza içerisinde verimli yer kullanımı, düzenli bir görüntü ve müşterilere efektif sunum sağlayan kaliteli ve sağlam ürünler olarak ön plana çıkıyor. Gerek müşterilerin aradıkları ürünü daha rahat bulmalarına olanak sağlayan gerekse çok sayıda ürünü düzenli bir şekilde sıralayarak mağaza içinde yerden tasarruf etmeyi mümkün kılan tel askı çeşitleri, pek çok işletmenin ihtiyaç duyduğu temel mağaza ekipmanları arasında yer alıyor.

Eurometall online mağaza sayfalarında yer alan kullanışlı tel askı çubuğu ve askı tutucu modelleri içerisinden mağazanıza en uygun ürünleri bulabilir, detaylarını inceleyebilir ve dilerseniz online alışveriş imkânından faydalanarak 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz. Dönemsel olarak uygulanan indirim kampanyaları, ücretsiz kargo gibi fırsatlar ve promosyonlardan yararlanmak için Eurometall sayfalarını takip edebilir, her zaman güvenle ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz.