Butik Mağazacılık

Teşhir Sepetleri

Butik Teşhir Aksesuarları

Tel Askı Çubukları

Butik Teşhir Standları

Ürün Mankenleri


Butik Mağaza Teşhir Ekipmanları

Butik mağaza tarzı işletmelerde gerek ürünlerin müşteriler için kolay ulaşılabilir bir şekilde sergilenmeleri gerekse mağazaların iç mekanlarının şık ve düzenli kalması için ihtiyaç duyulan butik mağazacılık ekipmanlarına Eurometall’den ulaşabilirsiniz.
Butik mağazacılık sayfalarında yer alan ürünler; butik teşhir aksesuarları, tel askı çubukları, butik teşhir stantları ve ürün mankenleri olmak üzere dört kategori altında toplanıyor. Çeşitli ürünlere yönelik tasarlanmış stantlardan duvar panellerine, ayaklı elbise askılarından farklı tipte ürün mankenlerine kadar butik mağazada ihtiyaç duyulacak pek çok fonksiyonel ve dayanıklı ekipman kategori sayfalarında sizleri bekliyor. Eğer sizin de işletmeniz için mağaza teşhir aksesuarı, vitrin mankeni, terzi prova mankeni gibi farklı amaçlar için tasarlanmış mağaza teşhir ekipmanlarına ihtiyacınız varsa Eurometall’in online mağaza sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Butik Teşhir Aksesuarları

Ayakkabı tutucu ve bot tutucu ürünleri özellikle toptan ve perakende ayakkabı satan  ayakkabı mağazaları, yada mağazaların ayakkabı reyonlarında ayakkabı ve bot teşhirinde kullanılmaktadır.

Tel Askı Çubukları

Sektörde tel askı çubukları, askı çubuk taşıyıcı kanca,, tel sport gibi farklı isimlendirmeleri vardır. Farklı model ve ölçüleri bulunan Tel askı çubukları aksesuar tutucuya geçen, kanallı panoya geçen, delikli saca geçen, kare tele geçen şeklinde tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Aynı zamanda U Tipi askı çubukları da kanallı panoya geçen ve dikmeye geçen askı çubuğu şeklinde sunulmaktadır.

Butik Teşhir Standları

Farklı model ve ölçülerdeki Ayaklı Elbise Askılıkları her alan ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre yıpranmadan kıyafet ve elbise teşhirinde kullanılmaktadır. 

Teşhir Ekipman Fiyatları

Mağaza düzenine ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi yansıtmak için tercih edebileceğiniz kaliteli ve şık mağazacılık ekipmanlarına Eurometall’den ulaşabilir, en uygun fiyat ile çeşitli ödeme ve taksit seçenekleri ile online alışveriş imkânından yararlanabilirsiniz. Dönemsel indirim fırsatları, kampanyalar ve daha fazlası, Eurometall’in e-ticaret sayfalarında.

Vitrin Mankenleri

Farklı model ve ölçülerdeki Cansız vitrin mankenleri ile sergilemek istediğiniz ürünleri erkek ve kadın boy mankenleri, büst mankeni, pantolon mankeni, çorap mankeni, terzi mankeni, çocuk manken gibi mağaza ve cansız vitrin mankenleri ile etkili bir şekilde sergileyebilir ve satış hacminizi arttırabilirsiniz.