Butik Mağazacılık

Teşhir Sepetleri

Butik Teşhir Aksesuarları

Tel Askı Çubukları

Butik Teşhir Standları

Ürün Mankenleri


BUTİK MAĞAZA TEŞHİR EKİPMANLARI

Butik mağaza işletmelerinde, ürünlerin müşteriler için kolay ulaşılabilir bir şekilde sergilenmeleri ve mağazaların şık ve düzenli kalması için çok sayıda ekipmana ihtiyaç duyuluyor. Butik mağazacılık kategorisinde; teşhir sepetleri, askı çubukları, teşhir standları, butik mankeni ve daha pek çok butik mağaza ekipmanı yer alıyor. Teşhir sepetleri, ürün teşhir standları, çeşitli ürünlere yönelik tasarlanmış standlar, duvar panelleri, ayaklı elbise askıları ve farklı türlerde butik mankeni gibi ekipmanlar beğeninize sunuluyor. Teşhir sepeti, ürün teşhir standları, büst mankeni, çoraplık gibi ekipmanlara ihtiyacınız varsa Eurometall’in online mağaza sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Butik Teşhir Aksesuarları

Ayakkabı teşhir standları, ayakkabı tutucu standlar gibi mağaza teşhir standı ürünleri, çok sayıda olan ürünlere ait örneklerin sergilenmesi için tercih ediliyor. Ayakkabı tutucu ve bot tutucu gibi ürünler, özellikle toptan ve perakende ayakkabı satan ayakkabı mağazalarında ya da bazı giyim mağazalarının ayakkabı reyonlarında, ayakkabı ve bot teşhirinde kullanılıyor. Böylece örnek ürünler hem düzenli kalıyor hem de öne çıkıyor.

Tel Askı Çubukları

Sektörde tel askı çubukları; askı çubuk taşıyıcı kanca, tel sport olarak da isimlendiriliyor. Farklı model ve ölçüleri bulunan tel askı çubukları, aksesuar tutucuya geçen, kanallı panoya geçen, delikli saca geçen, kare tele geçen şeklinde tasarlanarak satışa sunuluyor. Aynı zamanda U Tipi askı çubukları da, kanallı panoya geçen ve dikmeye geçen askı çubuğu şeklinde sunuluyor.

Butik Teşhir Standları

Farklı model ve ölçülerdeki ayaklı elbise askılığı akrobat ürünleri, her alan ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanıyor ve satışa sunuluyor. Sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre yıpranmadan kıyafet ve elbise teşhirinde kullanılıyor. Ayaklı elbise askılıkları, ürünlerinizi, ilgilileri gruplayarak asmanızı ve manevra kabiliyeti yüksek, dayanıklı tekerlekleri sayesinde mağaza içindeki yerlerini kolayca değiştirmenizi sağlıyor.

Mağaza Teşhir Ekipman Fiyatları

Mağaza düzenine ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi yansıtmak için tercih edebileceğiniz kaliteli ve şık mağazacılık ekipmanlarına Eurometall’den ulaşabilir, en uygun fiyat ile kredi kartı ve havale gibi çeşitli ödeme ve taksit seçenekleri ile alışverişinizi güvenle, online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dönemsel indirim fırsatları, kampanyalar ve daha fazlasını da Eurometall’in e-ticaret sayfalarından takip edebilirsiniz.

Vitrin Mankeni

Farklı model ve ölçülerdeki cansız manken seçenekleri ile sergilemek istediğiniz ürünleri, daha dikkat çekici ve estetik biçimde sergileyebilirsiniz. Vitrin ve mağaza içine, ürünlerinizi giydirip koyabileceğiniz erkek ve kadın boy mankenleri, büst mankeni, butik mankeni, pantolon mankeni, çoraplık, terzi mankeni, çocuk manken gibi  vitrin mankenleri ile giyim ürünlerinizi etkili bir şekilde sergileyebilir ve satış hacminizi arttırabilirsiniz. Ürünlerinizi en iyi şekilde öne çıkarmak için, butik mağazalar ile ilgili ekipmanlara Eurometall.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizin en iyi şekilde öne çıkarılması için, butik mağazalar ile ilgili ekipmanlara Eurometall’den ulaşabilirsiniz.