30 İNDİRİM

Bu ürün şu anda satışta değildir.

Eurocar Midi S50 Sepet Arabası

25 Litreye Kadar 2 Tel El Sepeti Taşıyabilir Küçük Marketler İçin İdeal Kullanım Dar Alanlarda Yüksek Hareket Kabiliyeti Uzun Ömürlü, Güçlendirilmiş Yüzey Kaplama 80 mm Ultra Sessiz Tekerlek 1020x500x480 mm

Ürün kodu : EH04.04.003
Stok durumu
Tükendi
308,56 TL
215,99 TL

183,04 TL + KDV

Havale/EFT ile : 209,51 ₺

İki Adet 25 Litreye Kadar Tel Sepet Kapasitesi 

Daha küçük alanlara sahip mağazalar için tasarlanan Eurocar Midi S50 Sepet Taşıma Arabası, iki adet 25 litre tel el sepeti taşıyabiliyor. Dar alanlarda bile yüksek hareket kabiliyeti sunan Sepet Taşıma Arabası, mağazanız için vazgeçilmez olacak. 

Eurocar Midi S50 Sepet Taşıma Arabası

Uzun Ömürlü Yüzey Kaplama 

Dayanıklılık esas alarak geliştirlen Eurocar Midi S50 Sepet Taşıma Arabası, her türlü ortam ve iklim koşulunda yanınızda olması için geliştirildi. Dış yüzeyi çinko ile kaplandıktan sonra, şeffaf toz boyayla güçlendirildi. Ardından sabit 200 derecelik ısıda fırınlanan Eurocar Sepet Taşıma Arabası, standart olarak uygulanan "lak" (lacquer) katmanlardan çok daha dayanıklı ve daha estetik bir görünüme kavuştu. Dayanıklılık açısından bir adım öne çıkan Eurocar Midi S50, zehirli maddeler kullanılmadan üretilerek müşterilierinize sağlıklı bir kullanım ortamı yaratıyor. 

Ultra Sessiz Tekerlekler 

Alışveriş yapılan mağaza ortamlarının rahatsız edici seslerden uzak olması, müşteriler açısından önem taşır. Bu durumu esas alarak tasarlanan TPR (Termo Plastic Rubber/Termo Plastik Kauçuk) tekerlekler, Eurocar Midi S50 Sepet Arabası için standart ve 80 mm olarak kullanılır. 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları