80 İNDİRİM

Bu ürün şu anda satışta değildir.

22 Litre Plastik El Sepeti Çift Saplı Mavi

Hafif ve Dayanıklı Yapı Ergonomik ve Güçlendirilmiş Çift Saplı Tasarım Ebatlar, 230 x 300 x 435 mm Yüzde 100 Geri Dönüşümlü Polipropilen Malzeme Markaya Özel Logo Baskısı 
Renk: Mavi

Ürün kodu : EM04.02.001
Stok durumu
Tükendi
47,02 TL
9,40 TL

7,97 TL + KDV

Havale/EFT ile : 9,12 ₺

En az 5 adet alınabilir

Hafif ve Dayanıklı 

Alışveriş esnasında müşterilere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan 22 Litre Plastik El Sepeti, geniş sepet iç hacmi sayesinde konforu da beraberinde getiriyor. Dayanıklı polipropilen malzemeden üretilen Plastik El Sepeti, hem hafif hem de sağlamlığı bir arada sunmayı başarıyor. Ürün ağırlıklarına ek olarak müşterilere ekstra yük getirmeyen El Sepeti, hafif yapısı ile konforlu bir alışverişi vaat ediyor. 

Ergonomik Çift Saplı Tasarım

Mağazalar bünyesinde farklı çeşit ve türde birçok ürünü aynı anda barındırır. Mağaza içinde hareket etmek zaman zaman diğer pek çok yere göre daha zor olabilir. Bu durumu göz önüne alarak geliştirilen 22 Litre Plastik El Sepeti, iki saplı ergonomik sapıyla keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Güçlendirilmiş sap yapısı sayesinde ürünlerin ağırlığı konusunda güvenli bir kullanım olanağı sunarken, dayanıklı malzemesiyle uzun ömürlü kullanımı da garanti ediyor. 

22 Litre Plastik El Sepeti

Doğaya Duyarlı Plastik El Sepeti

Doğa bizim en büyük evimiz. Şu anda sahip olduğumuz dünyanın tüm doğal güzelliklerini gelecek nesillere aktarmak için üzerine düşeni yapmaya her zaman hazır olan Eurometall, 22 Litre Plastik El Sepeti üretim sürecinde de bu duruşuna uygun davrandı. Yüzde 100 geri dönüşebilir polipropilen malzemeden imal edilen Plastik El Sepeti, doğaya zarar vermeyecek şekilde tekrar kullanılabilir yapıda geliştirildi.

Markaya Özel Logo ve Renk Seçenekleri 

Özel renk seçenekleri sayesinde farklı alternatifler sunan El Sepeti, markaya özel logo baskı seçeneğiyle ise kurumsal kimliğinizi mağazanızın her yerinde yansıtmanıza imkan tanıyor. Renk ve baskı seçenekleri konusunda müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları