Raf Etiketlikleri

Ahşap Raf Etiketlikleri

Cam Raf Etiketlikleri

Yapışkanlı Raf Etiketlikleri

İndirim Etiketleri

Tel Raf Etiketlikleri


Raf Etiketlikleri

Ürün çeşitliliğinin geniş olduğu süpermarket, teknoloji market ve kozmetik market gibi farklı tarz işletmelerde, mağaza ekipmanı olarak sık ihtiyaç duyulan raf etiketlikleri, gerek müşterilere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak gerekse fiyat, kampanya ve promosyonlara dair bilgilendirmeyi düzenli ve şık bir şekilde yapmak için gereklidir.

Ahşap Raf Etiketlikleri

Ahşa ve sunta raflara geçen raf etiketlikleri fiyat teşhirinde işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı ölçülerde üretilen ahşap raf etiketlikleri Market, Eczane, Züccaciyeci, Hırdavatçı, Süpermarket gibi Ahşap Raf bulunan tüm mağazalarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kolay montaj edilebilir olma özelliği sayesinde anında raflarınıza kolayca monte edilir ve uzun yıllar size hizmet eder.

Cam Raf Etiketlikleri

Yıpranmalara karşı dayanıklılığı arttırılmış malzemeden üretilmiştir. Şeffaf cam raf etiketliği, şeffaf olmasından dolayı pleksi arasına yerleştirilen etiketlerin raf önünde rahat bir şekilde okunmasını ve etiketin yıpranmalara karşı korunmasını sağlar. Cam Raf Etiketliği özellikle Eczane, Market, Züccaciye, Süpermarket gibi mağazalar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Yapışkanlı Raf Etiketlikleri

Yapışkanlı Raf Etiketliği dayanıklı yapısı ve düze zeminler için arkasında bulunan çift taraflı bant ile istenilen yüzeye kolayca yapıştırılacak şekilde tasarlanmıştır. Yapışkanlı Raf Etiketliği, Market, Süpermarket, Yapı Market gibi mağazalarda sıklıkla kullanılmaktadır.  

Tel Raf Etiketlikleri

Tel raf Etiketliği tel rafa geçme özelliği ve şeffaf olmasından dolayı pleksi arasına yerleştirilen etiketlerin raf önünde kolay bir şekilde okunmasını ve etiketin yıpranmalara karşı korunmasını sağlar. Tel raf bulunan tüm Market, Süpermarket, Fırın, Pastane, gibi mağazalarda sıklıkla kullanılır. 

Aynı zamanda tel üst sepetlerde de kullanılabilen tel raf etiketleri çok fonksiyonlu olarak kullanıma hazır olarak sunulmaktadır.

Raf Etiketlik Fiyatları

Farklı model ve çeşitlerdeki raf modeline uygun olan raf etiketlikleri ile pastane fırın,  market, süpermarket ve yapı market gibi farklı ürün gamlarının bulunduğu işletmelerde kullanılabilecek satış destek ekipmanları olarak öne çıkmaktadır.  en uygun fiyatlı raf etiketliklerini Eurometall e-ticaret sitesinde inceleyebilir ve satınalabilirsiniz