Fiyat Etiketleri

Fiyat Etiketliği

Fiyat Kasetleri ve Tutucuları

Manav Etiketleri

Vitrin Etiketleri

Yazı Kart ve Kalemleri


Fiyat Etiketlikleri

Fiyat etiketlikleri; perakende satış yapılan hemen her türlü mağazada her daim ihtiyaç duyulan, müşterilerin satışa koyulan çeşitli ürünlerin fiyatlarının yanı sıra dönemsel indirim ve kampanyalara dair de etkili bir şekilde bilgilendirilmesini sağlayan son derece kullanışlı araçlardır. 

Siz de mağazaların raf, masa üstü, reyon, vitrin gibi farklı alanlarında sergilenen çeşitli ürünlerin fiyat ve isim bilgilerini şık bir şekilde belirtmeyi ve müşterilerinize indirim fırsatlarına dair duyuru yapmayı kolaylaştıracak çok sayıda kullanışlı fiyat etiketlik modellerini ve etiket tutucu gibi aksesuar seçeneklerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz

Masa Üstü Fiyat Etiketliği

Masa üstü fiyat etiketlikleri şeffaf olup, içerisine yerleştirilen fiyat ve bilgileri çok net bir şekilde göstererek satış hacmini arttırmada oldukça etkilidirler. Özellikle de züccaciyelerde, bijuterilerde ve perakende satışın olduğu belli başlı işletmelerde sık tercih edilen bir satış destek ekipmanı olarak karşınıza çıkan masaüstü fiyat etiketliği, müşterilerin beğenilerine sunulan ürünlerin fiyatlarını ve isimlerini kolay göze çarpan bir şekilde belirtmeyi kolaylaştıracak profesyonel bir çözümdür.

Manav Fiyat Etiketleri

Manav reyonlarında anlık fiyat değişimlerinde dahi hızlı aksiyon alabileceğiniz manav etiketleri ile satışlarınız daha kolay! Manav etiketiniz değişen fiyatlara ve  ürünlere karşı dayanıklılığını ilk günkü gibi korur. Manav Etiketi Mini Yazı Setiyle  manav reyonlarında sergilediğiniz ürünlerin isimlerini kolayca gösterebilir ve uzun yıllar kullanabileceğiniz pratik manav etiketiyle manav reyonlarınızı çok daha şık ve dikkat çekici bir hale dönüştürebilirsiniz.

Market Fiyat Kasetleri ve Etiket Tutucular

Özellikle Market ve Manav gibi ürünlerin yoğun olduğu alanlarda fiyatların müşteriye doğru ve etkili olarak sunulması çok önemlidir. Fiyat kasetleri ve etiketlik tutucular birlikte kullanıldığında sunmuş olduğunuz ürün fiyat ve bilgilerini çok etkili bir şekilde müşterilerinize sunar ve böylece müşteri net ve doğru bir şekilde bilgilendirildiğinden satış artışlarında oldukça etkilidir.

Örneğin Aynı zamanda Numaralı fiyat kasetleri ile mandallı etiket tutucu birlikte kullanıldığında bir kasa yada mandal ile tutturulan alanda sergilenen ürünlerinizi görünür kılar ve dikkatleri üzerine çeker. Saplamalı fiyat etiketi de çok tercih edilen fiyat etiketi modellerindendir ve doğrudan ürüne odaklanılmasını sağlar.

İndirim Etiketleri

İndirim etiketleri market yada mağaza içerisindeki ürünlerde yapılan promosyon ve kampanyaların reyon yada ürün bazında müşteriyi harekete geçirmesini sağlar. Aynı zamanda müşteriye görsel ve yazılı olarak indirim, fırsat, avantaj gibi cümleler ile alım yapma isteği uyandırarak satışların arttırılmasında rol oynar.

Vitrin Etiketleri

Özellikle konfeksiyon, ayakkabı, denim, gibi mağaza ve butik mağazalarda ki vitrin ürünlerinin fiyatlandırılarak sunulmasında etkilidir ve yoğun olarak tercih edilmektedir.

Fiyat Etiketi ve Yazı Kartı Kalemi

Siyah fiyat etiketi üzerine beyaz yazı kartı kalemi ile ürünlerinizin bilgi ve fiyatlarını belirterek ürünleriniz hakkındaki bilgileri sunabilirsiniz. Sıklıkla gıda reyonlarında tercih edilmekle birlikte market ve mağaza içerisinde birçok alanda kullanılabilinmektedir. Fiyat Kullanım alanına bağlı olarak Fiyat Etiketi özellikle mıknatıslı, vantuzlu, tablalı ve mandallı/kıskaçlı etiket tutucular ile çok daha etkili olmaktadır. Etiket tutucu modellerimizi çeçeve ve tutucular kategorimiz üzerinde bulabilirsiniz