Cıvatalı Raf Sistemleri


Cıvatalı Çelik Raf Sistemleri 

Hemen hemen birçok alanda kullanım sağlanan çelik raf, depolama ve teşhir için ihtiyaç duyulan alanların kullanım amacına göre istenilen boyutlarda oluşturulabilen raf sistemleridir. 

Kurulumu ve ünite oluşturulumu oldukça pratik olan çelik raf sistemi,  ideal bir depolama alanı ekipmanıdır. Kullanım alanı oldukça geniş olan civatalı raflar, devlet dairelerinde, bankalarda, okul gibi kurumların yanında birçok atölye, tamirhane, bakım ve onarım servisleri ve fabrikaların  depo ve arşiv bölümlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Civatalı Çelik Raf Fiyatları 

Civatalı çelik raf fiyatları, depolama ve teşhir alanlarında ihtiyaç duyulan çelik raf boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Civatalı çelik raf üniteleri olarak takım halinde de satışa sunulan civatalı çelik raflar,  işletmelerde, özellikle de arşiv gibi alanlarda depolama yapmayı kolaylaştırarak evrakların daha tertipli bir şekilde muhafaza edilmelerini kolaylaştıran birer ekipman olarak sektörde yer almaktadır. Özellikle dokümanların fazlaca olduğu ve karışıklık yüzünden işlerin aksadığı veya uzun yıllar saklanması gereken sözleşme ve benzeri evrakların çokça bulunduğu işletmelerde yer alan arşiv bölümlerinde efektif depolama işlemleri yapmayı pratik kılmak için özel olarak tasarlanan çelif raflar,  arşiv rafı olarakta sektörde adlandırılmaktadır. Kaliteli ve kullanışlı cıvatalı raf, raf ayağı/dikme, somun ve raf civatası ile pratik bir kurulum sonrasında kullanım alanlarına hizmet etmektedir. 

işletmenizin ana ekipman tedarikçisi Eurometall kalitesi ve güvencesi ile kullanımınıza sunulan çelik raflar ile efektif depolama ve teşhir alanları oluşturabilirsiniz.