Ücretsiz Kargo

Shopping Trolleys

Total 25 items Found...
Top Seller Of The CategoryKonforlu bir alışverişin olmazsa olmazlarından alışveriş arabaları, farklı kullanım alanları için uygun çeşitli modeller ile Eurometall’in market arabaları kategorisinde beğenilerinize sunuluyor.

Eurometall’in market arabaları kategorisayfalarında, dar koridorlara sahip mağazalar için tasarlanan Eurocar Dailycart ve Minicart modelleri, yapı marketlerde kullanmak için ideal yapı market arabaları ve farklı boy ve ebatlardaki ürünleri bir arada taşıyabilmek için geliştirilen yük taşıma arabaları gibi ürünler bulunuyor. Bunlara ek olarak, tekerlekli sandalye kullanıcılarına özel olarak üretilmiş, sandalye bağlantı kayışı bulunan engelli market arabaları da işletmenize gelen engelli müşteriler için tercih edilebilir seçenekler olarak ön plana çıkıyor. Kategoride yer alan pek çok aracı, markanıza özel logo baskısı ile özelleştirmeniz mümkün.

Eurometall sayfalarında, farklı araçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, mağazanızı ziyaret edecek müşterileriniz için ideal ürünleri bulabilir ve alışverişinizi internet üzerinden pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.