Medium Size Female Dress Form MS07

75 x 17 x 34 cm / h x d x l Black
The tailor's model and the mannequin foot are sold together.

SKU : EH18.01.056.01
Availability
LAST 5 PRODUCTS
107.92 TL

91.46 TL Plus Tax

Money transfer : 104.68 ₺

Hem Elbise Dikimi Hem Teşhiri İçin İdeal Orta Beden Bayan Terzi Mankeni MS07!

İşletmenizde uzun yıllar kolaylıkla kullanabileceğiniz orta beden bayan terzi mankeni MS07 sayesinde, ürünlerinizin hem dikimini gerçekleştirmek hemde ürünlerinizi en şık şekilde teşhir etmek çok kolay!

S ve M beden için uygun olan bayan terzi mankeni, kaliteli ve uzun ömürlü yapısı sayesinde uzun yıllar size hizmet edecek!

Kıyafet dikimini oldukça kolaylaştıran orta beden bayan terzi mankeni MS07, ideal bir teşhir ekipmanı olarakta moda evinizde veya butiklerinizde kullanabilirsiniz!

Terzi mankeni ve ahşap ayağıyla birlikte satışa sunulan orta beden bayan terzi mankeni MS07, kullanım sağlanan her alanda adından ve kalitesinden sıklıkla bahsettiriyor!

Sizde hem diktiğiniz ürünleri çok daha kolay ve pratik bir şekilde dikmek  hemde çok daha etkili bir şekilde teşhir etmek istiyorsanız, tercihinizi Eurometall orta beden bayan terzi mankeni MS07'den yana kullanabilirsiniz!


Ölçü Bilgileri
 

Yükseklik Derinlik Uzunluk Göğüs  Bel Basen
75 cm 17 cm 34 cm 89 cm 65 cm 95 cm


Ürün Bilgisi
 

Pratik Kıyafet Dikim İmkanı ve Etkili Teşhir
Siyah S ve M Bedenler için Uygun
Kaliteli ve Uzun Ömürlü Ürün Yapısı
*Terzi Mankeni ve Manken Ayağıyla Birlikte Satılır


 

İş yerinizde kadın üst giyim ürünlerinin dikimi ve onarımı yapılıyorsa, personelinizin işlerini daha pratik hale getirecek olan Eurometall orta beden bayan terzi mankeni sizin için ideal bir ekipman!

 

Eurometall bayan terzi mankeni; orta beden -Small ve Medium- boyutlarına uygun olarak tasarlanmış, dayanıklı ve kullanışlı yapısı ile öne çıkan bir butik mağazacılık ürünüdür. Kıyafet dikimini pratik kılmasının yanı sıra, ürün teşhiri yapmaya da imkan tanıyan bu ekipman; özellikle de moda evlerinde ve terzilerde sık tercih edilmektedir. Eğer siz de kadın giyim ürünleri üzerinde yapılacak işlemleri pratik kılmak ve tamamlanmış kıyafetleri şık bir şekilde teşhir etmek istiyorsanız, Eurometall bayan terzi mankenini tercih edebilirsiniz!

 • NESLİHAN

  Ürün güzel tek sorunu tahtaya oturan metal tam oturmuyor mankende saga yada sola hafif yatıyor sıkıstırmak için birşey koydum ikisinin arasına ama mankeni giydiriken ve çıkartırken yerınden oynuyor bu duruma daha dikkat edilirse urun gayet güzel firmada ilgili
  Date : 8/2/2018 11:41:37 AM
 • Gerçekten mükemmel

  Siparişim özenle hazırlanmış ve tam istediğim gibi olmuş çok teşekkür ederim ilginize 🙏🏼
  Date : 6/21/2018 6:16:16 AM
 • orta beden

  orta beden hangi bedenlere tekabül ediyor
  -- Eurometall: S ve M bedenler için uygundur, ilginize teşekkür ederiz.
  Date : 7/17/2017 1:31:52 PM
Write your own review
Rating
Bad Excellent
Review title

Email *

Reviewer Full Name *

Review text *

Customers who bought this item also bought
Top Seller Of The Category