İndirim

Mannequins

Total 30 items Found...
Top Seller Of The CategoryÜrün mankenleri; mağazalarda, butiklerde veya terzilerde müşterilere sunulan giysi ve aksesuarların en güzel şekilde sergilenmelerine olanak sağlar. Eurometall sayfalarında, işletmeniz için tercih edebileceğiniz bay, bayan, çocuk ve garson boylarda; insan vücudunun tümünü veya bir kısmını temsil eden kaliteli vitrin mankenleri bulabilirsiniz.

 

Vitrininizde boydan bir kıyafet kombinine yer vermek istiyorsanız, farklı figürlerdeki duruşlarıyla mağazanıza hareket katacak ayaklı mankenleri kullanabilirsiniz. Eğer vücudun belli bir kısmında kullanılacak kıyafet veya aksesuarları sergilemek isterseniz de baş, büst, şortluk, çoraplık ya da pantolonluk gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer siz de işletmenizin vitrin bölümünde, ürünlerinizi daha iyi bir şekilde teşhir etmek için vitrin mankenlerine ihtiyaç duyuyorsanız ya da mağazanızın iç bölümünde, reyon başlarında ya da orta alanlarda ürünleri sergilemek veya mağazayı dekore etmek amacıyla vitrin mankenlerini değerlendirmek istiyorsanız, Eurometall’in online mağazasındaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

İşletmeniz ve ürünleriniz için en uygun ürün mankenlerini, Eurometall online mağaza sayfalarından inceleyebilir ve farklı ödeme seçenekleriyle, online alışveriş imkanından faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.