Eurometall Yıl Sonu İndirimleri başladı!

Yüzlerce üründe %90’a varan indirim fırsatlarını kaçırmayın, yaklaşan Yılbaşı Alışverişi öncesinde iş yerinizin ihtiyaçlarını tamamlayın!
KAMPANYANI SEÇEREK BAŞLA
KAMPANYA KOŞULLARI
  • Kampanya 26 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Eurometall Yıl Sonu İndirimleri Kampanyası seçili ürünlerde geçerli olup, indirim oranları ürünlere göre farklılık gösterebilir.
  • Tüm Eurometall alışverişlerinde olduğu gibi 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir ve hafta içi saat 15.00’e kadar yapılan alışverişlerde siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
  • Kampanya kapsamında satılan teşhir ürünleri, iade edilemez ürünler kapsamındadır.
  • Tüketici ürünü (teşhir ürünleri hariç) iade etmek istediğinde iade işlemi, markanın iade politikasına uygun olarak gerçekleştirilir.
  • İlk defa alışveriş yapacak olan müşterilere özel sunulan “Eurometall” koduyla alışveriş kampanyasıyla birleştirilebilir ve %5 indirimden faydalanılabilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iade ve değişiminde satış belgesi üzerindeki fiyat dikkate alınır.
  • Eurometall kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Yıl Sonu İndirimleri Eurometall yıl sonu indirimleri kategorisinde; yapı marketlerden süpermarket ve hipermarketlere, butik mağazalardan manavlara kadar farklı tarz pek çok işletmede efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan indirimli ürünler yer almaktadır. Enflasyonla mücadele kapsamında gerçekleştirilen, %30’dan başlayıp %90’a kadar varan indirim seçeneklerinin yer aldığı yıl sonu indirimleri; %30, %50, %70, %90 ve teşhir ürünleri olmak üzere 5 alt başlıkta toplanmaktadır. %30’a Varan İndirimler Özellikle de süpermarketlerde ve hipermarketlerde müşterilere daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına tercih edilebilecek olan market arabaları ve tekerlekli sepetlerin yer aldığı %30’a varan indirimler sayfasında; atölye gibi işletmelerde değerlendirilme imkânı bulunan çekmeceli kutu ve önü açık plastik kasa tarzı ürünler de bulunmaktadır. %50’ye Varan İndirimler Geniş bir yelpazeye yayılan %50’ye varan indirimler kategorisinde; işletmelerde ürün teşhir etmek, müşteri bilgilendirmek ve daha düzenli iş yerleri yaratmak adına kullanılabilecek pek çok ürün yer almaktadır. Tekerlekli sepetlerden ahşap kasa bankosuna, hafif yük raflarından teşhir stantlarına kadar farklı tarz işletmelere hitap eden birçok kampanyalı ürün, 50’ye varan indirimler sayfasında sizleri bekliyor! %70’e Varan İndirimler Enflasyonla topyekûn mücadeleye katkı sağlamak ve işletmelerin ekipman ihtiyaçlarını uygun fiyatlara tedarik etmelerine yardımcı olmak adına gerçekleştirilen yıl sonu indirimleri kategorisinde yer alan %70’e varan indirimler sayfasında; avadanlıklar, teşhir stantları, manav etiketleri, bilgilendirme panoları ve farklı tarz daha pek çok ürün yer almaktadır. %90’a Varan İndirimler Daha şık ve düzenli ürün teşhiri yapmak, müşterilere keyif alacakları bir alışveriş deneyimi yaşatmak ya da bilgilendirmeleri daha dikkat çekici bir hale getirmek için tercih edilebilecek plastik kutular, el sepetleri ve plastik çerçeveler, %90’a varan indirimler kategorisinde beğenilerinize sunulmaktadır. Teşhir Ürünleri Ziyaretçilerin ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinmelerine fırsat tanıyan teşhir ürünleri, %85’e varan indirim fırsatıyla kategori sayfalarında yer almaktadır. Eurometall’de teşhir amaçlı kullanılan metal konteynerler, farklı kapasitelere sahip çeşitli modelleri ile enflasyonla mücadeleye destek sağlamak adına yıl sonu indirimleri sayfasında sizlerle buluşuyor! Siz de işletmelerinizde efektif bir şekilde değerlendirebileceğiniz ürünlere indirimli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, Eurometall tarafından gerçekleştirilen yıl sonu indirimlerini yakından takip edebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!