Yandex.Metrica

Bu ürün şu anda satışta değildir.

XL 80 Litre Tekerlekli Sepet Kırmızı

Piyasadaki En Geniş Hacimli Sepet Ergonomik ve Estetik Tasarım Hafif ve Uzun Ömürlü Yüzde 100 Geri Dönüşümlü Polipropilen Malzeme Sessiz ve Kullanışlı Kauçuk Tekerlekler Markaya Özel Logo Baskısı ve Özel Renk Seçeneği 500x442x595 mm

50 İNDİRİM
Ürün kodu : EM04.03.001
217,17 TL

92,00 TL + KDV

108,60 TL

Havale/EFT ile : 105,34 ₺

En az 3 adet alınabilir

Piyasadaki En Geniş Hacimli Sepet

Mağaza içinde fonksiyonel bir kullanım sunan XL 80 Litre Tekerlekli Sepet, yüksek taşıma hacmiyle piyasadaki en geniş hacimli sepet olma ünvanını elinde tutuyor. Büyük veya küçük pek çok ürünü sepetinde kolayca taşıyabilirken, ergonomik tasarımı sayesinde konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. 

 

Hafif ve Dayanıklı Yapı

Mağazalar, birbirinden farklı dinamikleri bünyesinde barındıran mekanlardır ve müşterilerine kullanışlı bir ortam yaratmak başlıca hedefleri arasında yer alır. Bu tarz dinamikleri göz önünde bulundurarak tasarlanan XL 80 Litre Tekerlekli Sepet, konforlu bir deneyim yaşatmak için olabilecek en hafif haliyle üretildi. Hafif yapısıyla birlikte dayanıklılığı da göz ardı etmeyen Tekerlekli Sepet, kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanımı vaat ediyor.

 

Yüzde 100 Geri Dönüştürülebilir Malzeme 

Doğaya karşı duyarlı tavrını her daim koruyan Eurometall, ürünlerine de bunu yansıtıyor. Polipropilen malzemeden üretilen Tekerlekli Sepet, yüzde 100 geri dönüşebiliyor. Bu sayede doğada yok olması en zor malzeme olan plastik, mümkün olan en az zararla tekrar kullanılabilir hale geliyor.

 

Sessiz ve Kullanışlı Tekerlekler

Mağaza içinde kullanımında yüksek sessizlik sunan kauçuk tekerleklere sahip olan XL 80 Litre Tekerlekli Sepet, müşterilerinize rahatsız edici seslerden uzak bir alışveriş deneyimi yaşatacak. Sepet içi tam doluyken dahi rahatça kayabilen tekerlek yapısı sayesinde kullanıcılara taşıma esnasında büyük kolaylık sunuyor.

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları