İndirim

Transpaletler

Toplam 21 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıEurometall’de yer alan lojistik taşıma araçlarından transpaletler, işletme içerisinde özellikle de depo alanlarında ağır yüklerin kaldırılması, indirilmesi ve taşınması süreçlerini daha kolay, efektif ve personel için güvenli hale getirmek amacıyla tercih edebileceğiniz kaliteli ve kullanışlı araçlardır. Eurometall online mağazasında bulabileceğiniz ürün modelleri, manuel ve akülü olmak üzere 2 grup altında toplanmakta olup pek çok ihtiyaca yönelik kalıcı, pratik ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.  

 

Manuel Transpaletler

 

Pek çok işletme için pratik çözümler sunan manuel transpalet modelleri, bazı zamanlarda üzerinde manuel kontrolün sağlanması gereken mağaza ekipmanları arasında yer alır. Ürün yelpazesinde, aralarında terazili transpaletlerin de bulunduğu manuel modeller arasında yük indirme hızı kontrol sistemi, yüksek manevra kabiliyeti ve yüksek korozyon dayanımı gibi belli başlı özelliklere sahip araçlar bulunmaktadır.

 

Akülü Transpaletler

 

İşletmenizdeki ihtiyaçlar açısından sizin için ideal olabilecek ekipmanlardan bir diğeri ise, akülü transpalet modelleridir. Akülü transpalet modelleri arasında ergonomik kontrol sapı, zor yüzeylerde hareketi kolaylaştıran denge tekeri, güvenlik düğmesi gibi parçalara ve yön - hız kontrolü sağlayan, enerji verimliliğini artıran özelliklere sahip araçlar yer almaktadır. Üstün manevra kabiliyeti ve hız kontrolü sağlanabilen akülü transpalet modelleri, kategori sayfalarında ön plana çıkan ürünler arasında bulunmaktadır.

 

İşletmenizdeki çeşitli ağırlıklardaki ürünleri güven ve konforla taşıma, kaldırma ya da indirme gibi  imkânlar sunan, ürünleri depo alanlarında yüklemeyi ya da indirmeyi her zamankinden çok daha kolay haline getiren çok sayıda kaliteli lojistik taşıma aracına online mağaza sayfalarından rahatça ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünler için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Eurometall’de sizlere sunulan kaliteli, kullanışlı ve ergonomik yapılarıyla ön plana çıkan ürünlerden hem işletmenizin ihtiyaçlarına hem de iç mekandaki fiziksel koşullara göre en verimli kullanılabilecek ekipmanları bulabilir, ürünler hakkında detaylı bilgilere ve ürün görsellerine online katalogdan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri, dilediğiniz zaman, güvenli online alışveriş imkânı sayesinde sipariş etmeniz mümkün. Ayrıca, Eurometall’de dönemsel olarak uygulanan kampanya ve promosyon fırsatlarını yakalayarak keyifle ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz!