Transpaletler

Toplam 27 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıTranspaletler

Çalışanların işlerini daha pratik ve güvenli bir şekilde yapmaları için profesyonel çözümler hazırlayan Eurometall; sunduğu transpalet modelleri ile süpermarket, hipermarket ve yapı market gibi büyük ölçekli işletmelerin depo bölümlerindeki ürün istifleme, taşıma ve nakliye işlemlerini hızlı bir şekilde yapmayı mümkün kılıyor.


Eurometall’de yer alan lojistik taşıma araçlarından olan transpaletler; özellikle de depo alanlarında ağır yüklerin kaldırılmaları, indirilmeleri ve taşınmaları gibi işleri personel için daha kolay, efektif ve güvenli hale getirmek amacıyla tercih edebileceğiniz kaliteli ve kullanışlı araçlardır. Eurometall online mağazasında bulabileceğiniz ürün modelleri, manuel ve akülü olmak üzere 2 grup altında toplanmakta olup pek çok ihtiyaca yönelik kalıcı, pratik ve uzun ömürlü çözümler sağlamaktadır.

 

Manuel Transpaletler

Pek çok işletme için pratik çözümler sunan manuel transpalet modelleri, bazı zamanlarda üzerinde manuel kontrolün sağlanması gereken mağaza ekipmanları arasında yer alır. Ürün yelpazesinde, terazili ve makaslı transpaletler ile arazi transpaletlerinin bulunduğu manuel modeller arasında yük indirme hızı kontrol sistemi, yüksek manevra kabiliyeti ve yüksek korozyon dayanımı gibi belli başlı özelliklere sahip araçlar bulunmaktadır. Darbe korumalı ekranı ve otomatik ağırlık ölçümü gibi özellikleri ile depo alanlarında efektif bir şekilde değerlendirilme imkanı bulunan manuel transpaletler, yapması zaman alacak işleri kısa sürede halletmeyi mümkün kılar.
 

Akülü Transpaletler

İşletmenizdeki ihtiyaçlar açısından sizin için ideal olabilecek ekipmanlardan bir diğeri ise, akülü transpaletlerdir. Akülü modeller arasında ergonomik kontrol sapı, zor yüzeylerde hareketi kolaylaştıran denge tekeri, güvenlik düğmesi parçalarına ve yön-hız kontrolü sağlayan, enerji verimliliğini artıran özelliklere sahip araçlar mevcuttur. Üstün manevra kabiliyetine sahip olan ve hız kontrolü sağlanabilen akülü transpaletler, farklı taşıma kapasitelerindeki modelleri ile kategori sayfalarında ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır.

 

Depo Bölümünde İşleri Kolaylaştıran Transpaletler

Büyük çaplı işletmelerin depo bölümlerinde yer alan yükte ağır ürünleri çalışanların rahat ve kolay bir şekilde taşımaları için hazırlanan profesyonel çözümlerin başında gelen transpaletler, farklı taşıma kapasiteleri sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarına uygun modellere ulaşabilecekleri lojistik taşıma araçlarıdır. Yüksek manevra kabiliyetleri ve koridorlarda rahat bir şekilde hareket ettirilebilme özellikleri sayesinde ürün gamının çoğunlukla ağır malzemelerden oluştuğu iş yerlerinin depo alanlarında sık tercih edilen ekipmanlardan olan transpaletlerin çift çatallı yapılarına, yükün dengeli bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Taşıma kapasitelerinin üzerinde yük yüklendiği takdirde ciddi zararlara uğrayabilecek olan transpalet modelleri, iterek değil de çekerek kullanılan ve yükleri az efor sarf ederek taşımayı sağlayan lojistik taşıma araçlarıdır.


İşletmenizdeki çeşitli ağırlıklardaki ürünleri güvenle taşıma, kaldırma ya da indirme gibi imkânlar sunan, ürünleri depo alanlarında yüklemeyi ya da indirmeyi her zamankinden çok daha güvenli haline getiren kaliteli lojistik taşıma araçlarına online mağaza sayfalarından rahatça ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.


Eurometall’de sizlere sunulan kaliteli, kullanışlı ve ergonomik yapılarıyla ön plana çıkan ürünlerden hem işletmenizin ihtiyaçlarına hem de iç mekandaki fiziksel koşullara göre en verimli kullanılabilecek lojistik taşıma ekipmanlarını bulabilir, ürünler hakkında detaylı bilgilere ve ürün görsellerine online katalogdan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri, dilediğiniz zaman, güvenli online alışveriş imkânı sayesinde sipariş edebilir, Eurometall’de dönemsel olarak uygulanan kampanya ve promosyon fırsatlarını yakalayarak keyifli ve güvenli online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz!