Toplantı Masaları

Toplam 6 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıToplantı Masaları

Eurometall online kataloğunda yer alan toplantı masaları; işlerin düzenli bir şekilde yürütülmesi, çalışma planının oluşturulması ve yeni markalar ile görüşmelerin gerçekleştirilmesi için kullanılan toplantı odalarını daha kullanışlı, şık ve konforlu bir hale getirmeye yardımcı oluyor!


Özellikle de sık toplantı düzenlenen büyük işletmelerin temel ihtiyaçları arasında yer alan toplantı masaları, birbirinden kaliteli ve dayanıklı modelleri ile Eurometall sayfalarında sizleri bekliyor!

 

Fonksiyonel ve Estetik Toplantı Masaları

Eurometall online kataloğunda bulabileceğiniz toplantı masaları, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş sağlam ve uzun ömürlü ürünler olarak ön plana çıkıyor. Beyaz, antrasit, bej, ceviz ve verona gibi farklı renklerin bir arada şık bir şekilde kullanıldığı toplantı masaları, farklı boyutları sayesinde toplantı odalarının alanına göre istenilen modellerin bulunabileceği ofis mobilyalarıdır. Icon, Cordoba, Compact, Berussa, Zeugma ve Fortune diye nitelendirilen modelleri ile toplantı odalarını iç açıcı ve kolay çalışılabilir bir hale getirmeye yardımcı olan toplantı masaları, ciddiyetin ön planda olduğu toplantılarda daha resmi bir ortam oluşturmaya fırsat tanır. Geniş şekilde tasarlanmaları sayesinde çalışanların toplantı sırasında kolay bir şekilde not alabilecekleri toplantı masaları, aynı zamanda içecek veya atıştırmalık gibi toplantılarda bulunan ürünleri de servis etmeyi sağlayacak alana sahiptir. Toplantılarda bulunan notebook, ajanda, kalem ve doküman gibi eşyaları çalışanların kolay ve güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamak için de tercih edilebilecek olan bu ofis mobilyaları, tüm bunlara ek olarak daha düzenli toplantı ortamlarının oluşturulmalarına ciddi katkılarda bulunur.


Eğer yeni bir ofis kuracaksanız ya da toplantı odanızda yeni bir masaya ihtiyacınız varsa; kategori sayfalarında bulabileceğiniz farklı tasarım, renk ve ebatlara sahip çok sayıda model arasından ihtiyaçlarınıza ve işletmenizin dekorasyonuna en uygun olanları seçebilirsiniz! Çeşitli filtreleme yöntemlerinden faydalanarak kategori sayfalarında yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyip karşılaştırabilir, beğendiğiniz ürünleri güvenli ödeme ve hızlı teslimat gibi imkânlardan faydalanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!