Teşhir Ürünleri

Ürün içerikleri hazırlanmaktadır, en kısa sürede sayfaya yüklenecektirTeşhir Ürünleri

Hipermarketlerden yapı marketlere ve süpermarketlere kadar farklı ölçeklerdeki işletmelerde satışa konulan pek çok ürünü kolay göze çarpan bir şekilde sergilemek için tercih edilebilecek olan metal konteynerlerin teşhir için kullanılan modelleri, enflasyonla mücadele kapsamında %85’e varan indirimlerle Eurometall online kataloğunda sizleri bekliyor!

 

Teşhir Ürünü Nedir?

Mağaza içerisinde ziyaretçilere sergilenen modellerin genel adı teşhir ürünüdür. Müşterilerin ürün hakkında detaylı bilgi edinmelerine ve ürünü yakından incelemelerine fırsat tanıyan modeller, sonrasında satışa sunulmaktadır. Her biri kutusundan çıkarılıp sergilenen ve tekrardan kontrollerden geçirilerek herhangi bir sıkıntıya sahip olmadığı anlaşılan teşhir ürünlerinden olan metal konteynerler, enflasyonla mücadele etmek için %80-85 gibi yüksek indirimlerle resmî web sayfasında beğenilerinize sunuluyor!

 

Teşhir Ürünü Metal Konteynerler

Ergonomik demonte tasarımları ve katlanabilir özellikleri sayesinde kullanılmadıkları takdirde işletme içerisinde pratik bir şekilde muhafaza edilme imkânı bulunan teşhir aksesuarları; 300’den 700 kilograma kadar farklı taşıma kapasitelerine sahip ekipmanlardır. Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanıma son derece uygun olan ve mağaza içerisinde istenilen yerde kolay bir şekilde konumlandırılabilen metal konteynerler, farklı pek çok ürünü bir arada ve dikkat çekici bir biçimde teşhir etmeye yardımcı ürünlerdir. Teşhir etmenin yanı sıra depolarda düzenli ve pratik bir şekilde ürün depolamayı da kolaylaştıran metal konteynerler, depo ve mağaza arasındaki ürün sevkiyatı için de değerlendirilme imkânı bulunan ekipmanlardır. Kendinden ayaklı modellere ek olarak paletler üzerinde kullanılabilecek çeşitleri de bulunan metal konteynerler, 2 yıl garanti kapsamında bulunan ürünlerdir.

Eğer siz de sahibi olduğunuz büyük ya da küçük ölçekli işletmenizin depo veya mağaza bölümünde değerlendirilebileceğiniz teşhire yardımcı ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız, Eurometall sayfalarında yer alan metal konteynerleri detaylıca inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz!