Tekerlekli Sepet 54 Lt.

İster Sürükleyin, İster Taşıyın Taşıma ve Çekme Amaçlı 2 Ayrı Sap Ergonomik ve Estetik Tasarım Hafif ve Uzun Ömürlü Yüzde 100 Geri Dönüşümlü Polipropilen Malzeme Ekstra Sessiz Kauçuk Tekerlekler Tam dolu iken bile kolayca kayan özel tasarım sessiz tekerlekler Markanıza özel logo baskısı ve özel renk seçeneği

Renk *
Ürün kodu : EM04.02.018
Stok durumu
Stok adeti: 37
119,79 TL

101,52 TL + KDV

Havale/EFT ile : 116,20 ₺

En az 3 adet alınabilir

Taşıma ve sürükleme seçenekleri ile müşterilerinize pratik bir alışverişin kapılarını açmanızı sağlayacak olan Eurometall tekerlekli sepet, son derece dayanıklı ve işlevsel bir ürün olarak kullanımınıza sunuluyor!

 

50 litre taşıma kapasitesi bulunan ve %100 geri dönüşümlü polipropilenden üretilen Eurometall tekerlekli sepet, müşterilerinizin aldıkları ürünleri pratik bir şekilde taşımalarını mümkün kılacak bir ekipmandır. Tam dolu olduğunda bile kolay hareket ettirilmesine olanak sağlayan özel üretim tekerleklere sahip olan sepet, uzun süreli kullanıma uygun olduğu ve müşteriye kolaylık sağladığı için süpermarket ve hipermarket gibi perakende satış yapan işletmelerde sık tercih edilen bir üründür. Eğer siz de müşterilerinize yapacakları alışveriş sırasında efektif kullanabilecekleri bir ekipman sunmak istiyorsanız, bu ürün işletmeleriniz için ideal!

  • Harika

    Rengi ,kalitesi çok güzel tahminimden de büyükmüş çok beğendim.Firmanin yakin ilgisi icin de ayrıca çok teşekkür ederim.
    Tarih : 28.2.2018 11:25:17
  • Harika

    Rengi ,kalitesi çok güzel tahminimden de büyükmüş çok beğendim.Firmanin yakin ilgisi icin de ayrıca çok teşekkür ederim.
    Tarih : 28.2.2018 11:25:12
Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları