Karton Taşıma Arabaları

Toplam 3 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıRollerlar, diğer adıyla ise karton taşıma arabaları, büyük ya da küçük, pek çok mağazanın temel ekipman ihtiyaçları arasında yer alır. Özellikle de depo ve mağazalar arası sevkiyatlarda sık ihtiyaç duyulan bir ürün olan karton taşıma arabaları, son derece kullanışlı ve dayanıklı modelleriyle işletmelerin ekipman tedarikçisi Eurometall’in online kataloğunda sizleri bekliyor!

 

Eurometall sayfalarında, farklı tasarımlara ve taşıma kapasitelerine sahip çok sayıda karton taşıma arabası modelini inceleyebilirsiniz. Kullanışlı özellikleri ile öne çıkan, çalışanlarınız için karton kasa, koli gibi parçaları taşımayı çok daha kolay ve hızlı hale getirecek olan modeller, sağlam yapıları ile de işletmelerde uzun süreli kullanım için son derece uygundur. Ergonomik yapılarıyla rahat kullanım sunan, demonte tasarımıyla ise kolaylıkla kurulabilen ürünler, kayışlarla üst düzeye çıkarılmış güvenlik ve sağlamlığa sahiptir. Çinko ve lak kaplama olan karton taşıma arabaları, depo ve mağaza arası sevkiyatlar için en ideal taşıma araçlarından biridir.

 

Yapı market, süpermarket gibi büyük işletmelerde karton taşıma işlemine profesyonel bir çözüm sunan bu araçlar hakkında detaylı bilgiye ürün sayfalarından ulaşabilir, işletmenize uygun olan ürünleri Eurometall sayfalarından farklı ödeme seçenekleri, güvenli teslimat ve 500 TL üzeri alışverişlerde bedava kargo gibi olanaklar ile dilediğiniz zaman online olarak satın alabilirsiniz! En uygun karton taşıma arabaları fiyatları, dönemsel olarak uygulanan indirim fırsatları ve ücretsiz kargo gibi seçenekler için Eurometall online mağaza sayfalarını takip edebilirsiniz!