60 İNDİRİM

Resimli Manav Etiketi Mini 16x24 cm Çift Taraflı Yeşil

9,99 TL'ye kadar fiyat yazılabilir 1 adet etiket, aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır. PVC Kasa - 1 adet Lira Basamağı 5'li Defter Numaratör - 1 adet Kuruş Basamağı 5'li Defter Numaratör - 2 adet Bir yüzü TL / ADET, bir yüzü TL / KG yazan ürün detay kartı - 1 adet

Ürün kodu : EM07.04.014
Stok durumu
Stok adeti: 129
47,71 TL
19,08 TL

16,17 TL + KDV

Havale/EFT ile : 18,51 ₺

Satışa sunduğunuz meyve - sebzelerin fiyat bilgilerini müşterilerinize şık ve düzenli bir şekilde belirtmenizi mümkün kılacak çift taraflı resimli manav etiketi, Eurobox kalitesi ile kullanımınıza sunuluyor!

 

Eurobox resimli manav etiketi; kırmızı, yeşil, siyah ve mavi renk seçenekleri ile üretimi yapılan, ürünlerin fiyat bilgilerinin yanında resimlerini de göstermeye olanak sağlayan kullanışlı bir satış destek ekipmanıdır. Delikli pervazlara kanca yardımı ile takılarak müşterilerin dikkatini kolayca çekecek bir şekilde sergilenebilen bu etiket; özellikle de manavlarda ve süpermarket ya da hipermarketlerin meyve-sebze reyonlarında sık ihtiyaç duyulan bir üründür. Kaliteli malzemesi ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek olan bu ürün ile, siz de işletmelerinizde satışını yaptığınız meyve ve sebzelerin fiyat bilgilerini müşterileriniz için efektif bir şekilde sergileyebilirsiniz!

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Kategorinin Çok Satanları