İndirim

Raf Etiketlikleri

Toplam 6 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıÜrün çeşitliliğinin geniş olduğu süpermarket, teknoloji market ya da kozmetik market gibi işletmelerde, mağaza ekipmanı olarak mutlaka ihtiyaç duyulan raf etiketlikleri, gerek müşterilere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak gerekse fiyat, kampanya ve promosyonlara dair bilgilendirmeyi düzenli ve şık bir şekilde yapmak için gereklidir. Eurometall’de bulabileceğiniz raf etiketlikleri, her çeşit raf modeline uygun olan çeşitleriyle, yapı market ve süpermarket gibi ürün çeşitliliğinin geniş olduğu işletmelerde kullanmak için idealdir.

 

Cam, ahşap ve tel raf etiketlikleri, rafların ön yüzeylerine rahatlıkla yapıştırılarak veya monte edilerek sabitlenebilir. Tel boru şeklindeki raflara takılabilen, ahşap veya cam rafların ön yüzeylerine monte edilebilen etiketliklerin farklı boyutlardaki modellerinden işletmenize en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Müşterilerinize daha kolay bir alışveriş deneyimi sağlamak için, raflarınıza en uygun olan etiketleri kullanarak ürünlerin fiyat bilgilerinin doğru bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

İşletmenizde kullandığınız raf modellerine uygun plastik etiketlikler hakkında detaylı bilgiyi Eurometall ürün sayfalarından alabilir, beğendiğiniz ürünleri online mağazadan anında satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden ödemenizi yaptıktan sonra ürünlerinizi kargo aracılığıyla veya depoya bizzat gelerek elden teslim alabilirsiniz.