Yandex.Metrica

Raf Etiketlikleri

Toplam 10 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
  • Plastik Tel Kanca Etiketliği 25'li Paket 4,2x9 cm
    14,10 TL + KDV
  • TÜKENDİ
    0,80 TL + KDV
  • 8,00 TL + KDV
  • 0,90 TL + KDV
  • 9,50 TL + KDVRaf Etiketlikleri

Ürün çeşitliliğinin geniş olduğu süpermarket, teknoloji market ve kozmetik market gibi farklı tarz işletmelerde, mağaza ekipmanı olarak sık ihtiyaç duyulan raf etiketlikleri, gerek müşterilere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak, gerekse fiyat, kampanya ve promosyonlara dair bilgilendirmeyi düzenli ve şık bir şekilde yapmak için gereklidir.

 

Eurometall online kataloğunda bulabileceğiniz raf etiketlikleri, her çeşit raf modeline uygun olan çeşitleri ile, yapı market ve süpermarket gibi ürünlerin geniş yelpazeye yayıldığı işletmelerde kullanılabilecek satış destek ekipmanları olarak öne çıkmaktadır.

 

Dayanıklı ve Kaliteli Raf Etiketlikleri

Eurometall raf etiketlikleri kategorisinde; tel boru şeklindeki raflara takılabilen, ahşap veya cam rafların ön yüzeylerine monte edilebilen ve rafların önlerine yapıştırılabilen pek çok farklı model ürün yer almaktadır. Cam, ahşap ve tel raf etiketlikleri, rafların ön yüzeylerine rahatlıkla yapıştırılarak veya monte edilerek sabitlenebilir. Tek bir etiketin konulabileceği şekilde tasarlananından aynı anda pek çok etiketi bir arada belirtmeye fırsat tanıyanına kadar farklı pek çok tarzı ile, perakende satış yapan işletmelerde müşterileri fiyat konusunda pratik bir şekilde bilgilendirmek için kullanılan fiyat etiketlerini, toz ve benzeri dış etkenlerden korumayı sağlayan raf etiketlikleri, raflardaki ürünlerin fiyatlarını düzenli ve kolay göze çarpan bir şekilde sergilemek için değerlendirilebilecek satış destek ekipmanlarıdır. Etiketlerin temizleme işlemlerinden zarar görmelerini de engelleyerek uzun süreli kullanılmalarına imkan tanıyan raf etiketlikleri, tekli, 10’lu veya 25’li paketler halinde kullanımınıza sunulmaktadır. Büyük ölçekli işletmelerde olduğu kadar, bakkal ve market gibi daha az ürün çeşidine sahip olan işletmelerde de etkili bir biçimde değerlendirilme imkanı bulunan raf etiketlikleri, fiyat bilgilerinin doğru bir şekilde görülmelerini sağlayarak müşterilerinize daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tercih edebileceğiniz ürünler olarak kategori sayfalarında sizleri bekliyor!

 

İşletmenizde kullandığınız raf modellerine uygun plastik etiketlikler hakkında detaylı bilgiye Eurometall ürün sayfalarından ulaşabilir, çeşitli filtreleme yöntemlerini kullanarak işletmeniz için en uygun ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerini kullanarak günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!