Yandex.Metrica

Personel Emanet Dolapları

Toplam 5 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
  • Tel Emanet Dolabı 4 Gözlü
    945,20 TL + KDVPersonel Emanet Dolapları

Çalışanların iş yerlerine getirdikleri kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza etmelerini sağlamak için tercih edilebilecek olan personel emanet dolapları; farklı renk ve boyut seçenekleri ile Eurometall online kataloğunda sizlere sunuluyor.


Eurometall sayfalarında yer alan, fonksiyonel tasarımları ile hem yüksek güvenlik hem de kolay kullanım sunan personel emanet dolapları sayesinde, çalışanlarınıza daha düzenli ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamanız mümkün!

 

Kaliteli ve Kullanışlı Personel Emanet Dolapları

Eurometall online kataloğunda bulabileceğiniz; cep telefonu, tablet ve cüzdan gibi kişisel eşyaların güvenle saklanabileceği personel emanet dolapları; tasarımları, kilitleme seçenekleri, ebat ve kapasiteleri bakımından geniş bir yelpazeye yayılıyor. Özellikle de itfaiye, karakol ve okul gibi kurumlarda çalışanların işlerini yaparken kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza etmelerini mümkün kılmak için değerlendirilebilecek olan personel emanet dolapları; süpermarket, hipermarket ve AVM gibi işletmelerde de kullanılarak müşterilere alışveriş sırasında yanlarında taşımak istemedikleri eşyaları güvenli bir şekilde saklama fırsatı tanır. Çeşitli göz sayıları sayesinde hemen her işletmeye uygun modelin bulunabileceği personel emanet dolaplarının yanı sıra sayfalarda yer alan çiftli vestiyer seti ve tel dolaplar da, çalışanlara ve ziyaretçilere hem kolaylık hem de güvenli muhafaza imkanı sağlayan ürünlerdir. Yan yana kurularak geniş bir saklama alanı oluşturmaya fırsat tanıyan personel emanet dolapları, kilit sistemleri sayesinde içerisinde muhafaza edilen belge, evrak gibi dokümanların ya da anahtar, cüzdan gibi kişisel eşyaların gün boyu güven içerisinde saklanmalarını olanaklı hale getirir. Fonksiyonel tasarımları ile işletmelerin efektif bir şekilde değerlendirebileceği emanet dolapları, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun profesyonel çözümler olarak öne çıkıyor!


Sağlam gövde yapıları ve çeşitli tasarımları ile işletmenizde görev alan personelin kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde saklamalarını sağlamak için tercih edebileceğiniz personel emanet dolaplarını Eurometall sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyip karşılaştırabilirsiniz. Ebat, renk ve fiyat gibi filtreleme seçeneklerini kullanarak bütçenize ve işletmenize en uygun ürünü kolayca bulabilir, beğendiğiniz modelleri kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati dilediğiniz yerden online olarak satın alabilirsiniz.