Yandex.Metrica

Ofis Masaları

Toplam 5 ürün bulundu...
 • Boomerang Toplantı Masası
  3.440,30 TL + KDV
 • Compact Toplantı Masası
  1.832,30 TL + KDV
 • Icon Toplantı Masası
  1.832,30 TL + KDV
 • Ofis Masası
  1.074,80 TL + KDV
 • Zeugma Toplantı Masası
  2.440,90 TL + KDV
Kategorinin Çok Satanları
 • Boomerang Kesonlu Masa 75x70x230 cm
  2.412,90 TL + KDV
 • Icon Toplantı Masası
  1.832,30 TL + KDV
 • Compact Toplantı Masası
  1.832,30 TL + KDVOfis Masaları

Eurometall kalitesiyle beğenilerinize sunulan ofis masaları, yeni bir ofis kuruyor ya da çalışma alanınızdaki mobilyaları yeniliyorsanız masa ihtiyacınızı karşılamak için tercih edebileceğiniz son derece şık, kullanışlı ve sağlam ürünler olarak ön plana çıkıyor.


Eurometall ofis masaları kataloğunda beğenilerinize sunulan; farklı boyut, renk ve tasarımlara sahip çok sayıda masa modelini inceleyerek, hem ihtiyaçlarınıza hem de çalışma ortamınızın dekorasyonuna uygun ürünler bulabilirsiniz.

 

Kaliteli ve Kullanışlı Ofis Masaları

İşletmelerinizde görev alan personelin işlerini efektif bir şekilde yürütmesini sağlamak adına tasarlanan ofis masaları, aktif olarak değerlendirilebilecek geniş alanı sayesinde son derece kullanışlı ürünlerdir. Çalışanlara bireysel alanlar oluşturmaya fırsat tanıyan ofis masaları; etajerli, kesonlu, düz ya da eğimli köşeli gibi pek çok farklı tasarımı ile hemen her işletmeye profesyonel çözümler oluşturuyor. Dosya ve evrak gibi dokümanları düzenli bir şekilde muhafaza ederek dağınıklığın önüne geçmeye yardımcı olacak kesonlu ofis masaları, daha geniş bir kullanım alanı bulunan köşeli çalışma masaları ve çok daha fazlasının yer aldığı kategori sayfalarında işletmelerinize uygun ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun olan ofis masaları, masa başı çalışmaların yapıldığı işletmelerin olmazsa olmaz ekipmanlarının başında gelir. Daha konforlu ve şık çalışma ortamları hazırlamak ve dekorasyona farklı bir görünüm kazandırmak adına işletmelerde gönül rahatlığı ile değerlendirilme imkânı bulunan ofis masaları, çalışma alanına ferah bir hava kazandıracak olmasının yanı sıra, iç mekânı efektif bir şekilde değerlendirmeye de imkân tanır.


İşletmeniz için en uygun ofis masalarını Eurometall sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri güvenli ödeme, çeşitli kredi kartlarına taksit ve hızlı teslimat gibi olanaklardan faydalanarak 7/24 satın alabilirsiniz. Fiyat, renk, ebat, model ve etajer gibi farklı filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan ofis masalarına hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmanıza fırsat tanıyan Eurometall online kataloğunda, işletmelerinizde farklı amaçlar için değerlendirebileceğiniz daha pek çok ürüne ulaşmanız mümkün!