Malzeme Dolapları

Toplam 41 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıMalzeme Dolapları

Çalışma ortamlarında yer alan belli başlı malzemelerin temiz ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmeleri için değerlendirilebilecek olan malzeme dolapları, birbirinden kullanışlı modeller ile Eurometall online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!


Kapaklı malzeme, tehlikeli madde, bilgisayar ve plastik malzeme dolapları olmak üzere 4 alt başlıkta toplanan dolap modelleri; farklı işletmelerde kullanıma uygun olmaları sayesinde çeşitli işletmelerde ortaya çıkabilecek dağınıklığın önüne geçerek daha tertipli çalışma alanları oluşturmaya fırsat tanıyor.

 

Kapaklı Malzeme Dolapları

Darbelere ve çarpmalara karşı son derece dayanıklı olmaları sayesinde uzun süreli değerlendirmeye uygun kapaklı malzeme dolapları; özellikle de fabrikalarda, depolarda ve endüstriyel ürünlerin kullanıldığı işletmelerde sık tercih edilir. Geniş iç hacimleri ile aynı anda pek çok ürünün bir arada düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi için kullanılabilen bu dolap modelleri, kilitli olmaları sayesinde ürünlerin güvenliğini de sağlar.

 

Tehlikeli Madde Dolapları

Boya fabrikalarında, laboratuvarlarda ve sanayi bölgelerinde yer alan tehlikeli maddelerin güvenli bir şekilde saklanmalarına fırsat tanıyan tehlikeli madde dolapları, farklı kapasitedeki modelleri ile işletmelere profesyonel çözümler sunuyor. Geniş iç hacimleri sayesinde pek çok tehlikeli maddeyi kolayca muhafaza etmek için tercih edilebilecek olan tehlikeli madde dolapları, dayanıklı ve sağlam yapıları ile de uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir.

 

Bilgisayar Dolapları

İşletmelerin vazgeçilmez ekipmanlarının başında gelen bilgisayarları içerisinde güvenli bir şekilde saklayabilmek için tercih edilen bilgisayar dolapları; ekran, klavye ve kasa gibi farklı parçalar için özel bölmeleri bulunan ürünlerdir. Masaüstü bilgisayarların işletme içerisinde pratik bir şekilde konumlandırılmalarına da fırsat tanıyan bu ürünler, tekerlekli tasarımları sayesinde basit bir şekilde hareket ettirilebilecek dolap modelleridir.

 

Plastik Malzeme Dolapları

İşletme içerisinde yer alan malzemeleri kaybolma ihtimaline karşı kolay bir şekilde muhafaza etmek için tercih edilen plastik malzeme dolapları, dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun modellerdir. Estetik tasarımları sayesinde işletme içerisinde hoş bir hava yaratmaya da imkân tanıyan plastik malzeme dolapları, farklı tasarımları ile hemen her iş yerine uygundur.


Gerek süpermarket, yapı market gibi büyük işletmelerde, gerekse kozmetik market, butik, mağaza gibi küçük işletmelerde, iç mekanı verimli kullanabilmek için değerlendirilen dolap modellerini Eurometall online katalog sayfalarında detaylıca inceleyebilir; işletmeniz için en uygun ürünleri farklı ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat avantajı ile 7/24 internet üzerinden sipariş edebilirsiniz!