Kapaklı Plastik Kasa 30x40 H:25 cm

Ölçü Bilgileri
Yükseklik:
25 cm
Derinlik: 30 cm
Uzunluk: 40 cm
Ürün Bilgileri
Üst üste konulabilir.
İç içe geçebilir
 

Renk *
21-23 Ocak Tarihleri Arasında Teslim Edilir!
Ürün kodu : EM17.07.169
Stok durumu
Sipariş Üzerine Üretilir
75,40 TL

63,90 TL + KDV

Havale/EFT ile : 73,13 ₺


Pratik , Sağlam ve Düzen Sağlayıcı Kapaklı Plastik Kasa

Kullanım kolaylığı ve düzen sağlayıcı özelliği ile oldukça dikkat çeken kapaklı plastik kasalar birçok alanda kullanılmaktadır. Birçok kullanım alanıyla karşımıza çıkan kapaklı plastik kasalar en çok sanayilerde tercih edilmektedir.

Sanayilerde malzemeleri birbirinden ayırmak ve katagorilere ayırmak için de oldukça tercih edilen kapaklı plastik kasalar, kaldırmak istediğiniz ve kullanıma ara vermek istediğiniz ürünleri güvenle saklamanıza yardımcı olur.

Malzemeleriniz Artık Daha Az Yer Kaplayacak!

Atolyelerinizde, fabrikalarınızda, sanayi tipi çalışma alanlarında artık rahat bir çalışma ortamı mı yaratmak istiyorsunuz? Karmaşadan sıkıldınız mı? Doğru adresteniz! 

Kapaklı plastik kasalarla artık düzen çok kolay! Hemde Eurometall garantisiyle!

İç içe geçen ve üst üste konulabilen kapaklı plastik kasalar size rahat bir çalışma ortamı sunarken aynı zamanda az yer kaplayacak! Ürünleriniz kaybolmayacak ve bir düzen içerisinde istediğiniz zaman malzemelerinize kolaylıkla ulaşabileceksiniz!

Hem yer hem zaman tasarrufu sağlayarak mekanlarınıza rahat bir nefes aldırmak artık Eurometall garantisiyle uzun yıllar hizmetinizde!

Ölçü Bilgileri
 

Yükseklik Derinlik Uzunluk
25 cm 30 cm 40 cmÜrün Bilgileri
 

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Ürün Yapısı
Üst Üste Konulabilir 
İç İçe Saklanabilir
Geniş Alanda Kullanım Avantajı 

 

  • Sıkıntısız

    Kargo çok geç geliyor. 2 hafta sürdü . Yine de karton kutuda gelmiş ve bir ziyanı yoktu. Tam diktortgrn değil. Hafif koni şeklinde. Bu yüzden iç içe geçebiliyor zaten. Ayrıca kaliteli malzeme sanırım. Plastigi öyle yumuşak falan değil. Kapakları biraz oyuncak tarzı. Yani contalı vs olup da havayla iletişimi kestiği falan yok. Eğer kasanın üstüne su dokerseniz içeriye de bal gibi su sizacaktir. Kitaplarımı koydum, şimdi yatiyorlar çatıda.
    Tarih : 17.5.2018 08:46:19
Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları