Kapaklı Plastik Kasa 30x40 H:25 cm

Ölçü Bilgileri
Yükseklik:
25 cm
Derinlik: 30 cm
Uzunluk: 40 cm
Ürün Bilgileri
Üst üste konulabilir.
İç içe geçebilir
 

Renk *
Haziran 28 - Temmuz 2 Tarihleri Arasında Teslim Edilir!
Ürün kodu : EM17.07.169
Stok durumu
Sipariş Üzerine Temin Edilir
75,40 TL

63,90 TL + KDV

Havale/EFT ile : 73,13 ₺


Pratik , Sağlam ve Düzen Sağlayıcı Kapaklı Plastik Kasa

Kullanım kolaylığı ve düzen sağlayıcı özelliği ile oldukça dikkat çeken kapaklı plastik kasalar adından ve kalitesinden sıklıkla bahsettiriyor. 
En çok sanayi sektöründe tercih edilen Kapaklı Plastik Kasalar, kullanım sağladığı her alana hem düzen hemde kolaylık taşıyor. 
Sanayilerde malzemeleri, katagorilere ayırmak için de oldukça tercih edilen kapaklı plastik kasalar, kaldırmak istediğiniz ve kullanıma ara vermek istediğiniz ürünleri güvenle saklamanıza yardımcı olur.

Malzemeleriniz Artık Daha Az Yer Kaplayacak!

Atolyelerinizde, fabrikalarınızda, sanayi tipi çalışma alanlarında rahat ve efektif bir çalışma ortamı oluşturmak için Eurometall kalitesi ve güvencesiyle üretilen Kapaklı Plastik Kasalar sayesinde, artık çalışma alanlarınız hem çok daha yalın hem de çok daha düzenli hale gelecek. 

Yer Tasarrufu Sağlayan Taşıma ve Düzenleme Ekipmanı Kapaklı Plastik Kasa

İç içe geçen ve üst üste konulabilen kapaklı plastik kasalar; size rahat bir çalışma ortamı sunarken aynı zamanda az yer kaplayarak, çok daha geniş bir çalışma alanı sunuyor. 
Sizde ekipmanlarınızı hem taşımak hemde düzenlemek için dayanıklı ve efektif bir ekipmana ihtiyaç duyuyorsanız, tercihinizi Eurometall Plastik Kasalardan yana kullanabilirsiniz. 

Ölçü Bilgileri

Yükseklik Derinlik Uzunluk
25 cm 30 cm 40 cmÜrün Bilgileri
 

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Ürün Yapısı
Üst Üste Konulabilir 
İç İçe Saklanabilir
Geniş Alanda Kullanım Avantajı 

 

  • Sıkıntısız

    Kargo çok geç geliyor. 2 hafta sürdü . Yine de karton kutuda gelmiş ve bir ziyanı yoktu. Tam diktortgrn değil. Hafif koni şeklinde. Bu yüzden iç içe geçebiliyor zaten. Ayrıca kaliteli malzeme sanırım. Plastigi öyle yumuşak falan değil. Kapakları biraz oyuncak tarzı. Yani contalı vs olup da havayla iletişimi kestiği falan yok. Eğer kasanın üstüne su dokerseniz içeriye de bal gibi su sizacaktir. Kitaplarımı koydum, şimdi yatiyorlar çatıda.
    Tarih : 17.5.2018 08:46:19
Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları