33 İNDİRİM

İndirim Kulakçığı STD 10'lu Paket

Ürün Cinsi: PVC 
Renk: Kırmızı
Paket Adeti: 10 Adet
Doğrudan raf etiketliği üzerine takılır

 

Renk *
23-26 Ağustos Tarihleri Arasında Teslim Edilir!
Ürün kodu : EM07.04.001
Stok durumu
Stok adeti: 1480
31,15 TL
21,03 TL

17,82 TL + KDV

Havale/EFT ile : 20,40 ₺

İndirimleriniz Koridorlarınızın Her İki Ucundan Kendini Göstersin!

Ürünlerinizi fark edilebilir kılmanın en şık ve dikkat çekici hali olan indirim kulakçığı, kullanım sağladığı her üründe etkisini anında gösteriyor!

Ürünlerinize uygulamış olduğunuz indirimleri yeteri kadar duyuramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Ya da ürünlerinize uyguladığınız indirimleri daha şık bir şekilde reyon raflarınızda mı sergilemek istiyorsunuz?

Doğru adrestesiniz!

Eurometall, kaliteli hammaddesi sayesinde reyonlarınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz 10'lu indirim kulakçığını mağazanızda dikkatleri üzerine toplamak ve etkili bir satış destek ekipmanı oluşturmak için tasarladı!

İndirim etiketlerinin PVC kaplama olması, etiketin yıpranmalara karşı dayanıklı olmasını arttırır.

 Islak ellerle dokunma, sürekli temas etme gibi yıpranmayı hızlandıracak etkilere karşı gardını alan indirim etiketi, uzun yıllar müşterilerinizin dikkatini çekmek için reyon raflarınızda yerini almayı bekliyor!

Kurumunuzla Bütünleşen İndirim Etiketi!

Müşterilerinizin dikkatini çekerken, kurmunuzla bir uyum yaratmakta Eurometall garantisi ve kalitesiyle mümkün! 1000 adet siparişinizde istediğiniz renklerde ve yazı stilinde üretilmeye alınan indirim etiketi hem dikkat, hem şıklık hem de kurumunuzla bütünlük sağlıyor!

 

Ürün Cinsi

PVC

Renk

Kırmızı

Ürün Ölçüsü

Rafa Geçme Yeri:10 cm
Yan İndirim Kulakçığı: 13 cm

*Mimimum 1000 adetlik siparişlerinizde istenilen renk ve yazı baskısı yapılırEurobox kalitesi ile kullanımınıza sunulan bu indirim kulakçığı ile, müşterilerinizin dikkatini raflarda teşhir ettiğiniz indirimli ürünlere çekmeniz artık çok kolay!

 

Üzerinde yer alan “İndirim” yazısı ile koridorun her iki tarafından da net bir şekilde görülebilecek olan kırmızı renkli Eurobox indirim kulakçığı; raf etiketliklerine kolay bir şekilde monte edilebilen, müşterilerin dikkatini indirimli ürünlere çekmeyi mümkün kılan son derece kullanışlı bir satış destek ekipmanı olarak ön plana çıkmaktadır. Genel olarak perakende satış yapan bakkal, süpermarket ve hipermarket gibi işletmeler tarafından tercih edilebilecek olan bu ürün ile, siz de teşhir ettiğiniz belli başlı indirimli ürünleri mağaza içerisinde son derece efektif bir şekilde ön plana çıkartabilirsiniz!

 • Sipariş

  Sipariş düzeltildi tarfima istediğim ürünü ücretsiz gönderdiğiniz için sonsuz teşekkürler ve ilginizi cook beğendim
  Gönderen : HÜSEYİN KARA / Tarih : 17.6.2019 20:49:15
 • İndirim

  Sipariş kargom hızlı geldi ama istediğim ve görseller de göründüğü gibi değil farklı geldi
  Gönderen : HÜSEYİN KARA / Tarih : 6.6.2019 10:04:40

  2 Yanıt

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları