Yandex.Metrica

Havaalanı Arabaları

Toplam 2 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıHavaalanı Arabaları

Eurometall havaalanı arabaları kategorisinde yer alan ürünler ile havaalanında yük taşımak artık çok daha kolay. Eurometall’de bulunan havalimanı valiz taşıma arabaları sayesinde, yolcular ağır valizlerini rahatlıkla taşıyabilecek!

 

Check-in öncesi ve sonrasında kullanılabilecek, özel boyutlarda tasarlanmış birbirinden farklı havaalanı arabası modelleri arasında Eurocar Portmax L bavul arabası, M Duty Free ve S Duty Free gibi araçlar yer alıyor. Eurocar Portmax L bavul arabası, hem gidişte check-in aşamasına kadar, hem de varışta bagajı teslim aldıktan sonra büyük valizlerin taşınması için üretilmiştir. M Duty Free ve S Duty Free valiz taşıma arabaları ise duty free alanında rahat hareket edebilmek için özel boyutlarda tasarlanmıştır.

 

Farklı kullanım alanları için ideal olan Eurocar Portmax havaalanı arabaları, yüksek manevra kabiliyetleri ve dayanıklılıklarıyla da yolculara konforlu bir sürüş deneyimi sağlayacak. Havaalanı arabalarının ön, arka, yan yüzleri ve ayrıca sepetli araçların iç ve dış kısımları da reklam alanı olarak kullanılabilir. Eurometall sayfalarında havaalanı arabaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, 7/24 güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Dönemsel indirimler, ücretsiz kargo seçeneği ve kampanyalar için Eurometall’in online mağazasını takip edebilirsiniz!