Yandex.Metrica

Great 28 Litre Plastik El Sepeti Mavi

Ölçü Bilgileri
Yükseklik: 31 cm
Derinlik: 30 cm
Uzunluk: 47,5 cm
Ürün Teknik Özellikleri
Geniş Hacim
Yüksek Kapasite
Sağlam Gövde ve Güçlendirilmiş Sap
Tamamen Kapalı Alt Taban
%100 Geri Dönüşümlü Polipropilen Malzeme
SNUPY Sepet Arabasıyla Kullanılabilir
Markanıza Özel Logo Baskısı ve Özel Renk Seçeneği
*Sap Rengi Standart Siyahtır.
 

Ürün kodu : EM04.02.004

49,60 TL + KDV

58,60 TL

Havale/EFT ile %3 İndirim

İlgili Ürünler

Geniş Hacim, Yüksek Kapasite 

Alışveriş esnasında kullacılarına geniş kapasiteli bir alışveriş deneyimi yaşatan Great 28 Litre Plastik El Sepeti, sepet iç hacmi sayesinde konforu da beraberinde getiriyor. Kapalı bir taban yapısına sahip olan Plastik El Sepeti, küçük ürünlerin taşınmasında rahatça kullanılabiliyor. Mağaza içinde hem büyük ürünlerin, hem de küçük ürünlerin taşınması için geliştirilen Great 28, yenilikçi ve yuvarlak hatlara sahip tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Great 28 Litre Plastik El Sepeti

Doğaya Duyarlı Plastik El Sepeti 

Doğaya karşı duyarlılığını her zaman koruyan Eurometall, Great 28 Litre Plastik El Sepeti üretim sürecinde de bu tavrına sadık kaldı. Yüzde 100 geri dönüşümlü polipropilen malzemeden üretilen Plastik El Sepeti, doğaya zarar vermeyecek şekilde geliştirildi. Dayanıklılığı 

Ergonomik Sap Tasarımı 

Mağaza içinde hareket etmek, diğer pek çok mekana göre daha zordur. Bunu göz önüne alarak tasarlanan Plastik El Sepeti, hem yuvarlık hatlı tasarımı hem de ergonomik sapıyla konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Ürünlerin ağırlıkları fark etmeksizin taşıma kolaylığı sunan ergonomik sapı sayesinde, müşterilere pratik ve esnek bir kullanım sunuyor. Güçlendirilmiş sap yapısı ise ürünlerin ağırlığı konusunda tam güvenlikli bir müşteri deneyimini ve uzun ömürlü kullanımı garanti ediyor. 

Snupy Sepet Arabası

Snupy Sepet Arabasıyla Kullanılabilir

Yenilikçi ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Snupy Sepet Arabası ile entegre bir kullanım olanağı sunan Great 28 Litre Plastik El Sepeti, mağaza içinde alternatif kullanım imkanları sunar. 

Kurumsal Tasarımlar

Özel renk seçenekleri sayesinde zengin alternatiflere sahip olan Plastik El Sepeti ile farklı renk kombinlerini de bir arada kullanabilirsiniz. Markanıza özel logo baskısı sayesinde ise kurumsal kimliğinizi mağazanızın her yerine yansıtmak artık mümkün. 

 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Kategorinin Çok Satanları