Yandex.Metrica

Geçiş Turnikeleri & Bariyerler

Toplam 13 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
 • Eurogate Mekanik Kapı Sağ
  25 İNDİRİM
  1.990,30 TL 1.258,50 TL + KDV
 • Eurogate Çift Yönlü Mekanik Kapı Sağ
  1.686,70 TL + KDV
 • TÜKENDİ
  43,70 TL + KDV
 • 125,70 TL + KDV
 • 116,50 TL + KDVEurometall’in turnike ve bariyerler kategorisinde bulabileceğiniz ürünler, süpermarket ve yapı market gibi işletmelerde kullanılmak üzere üretilen, oldukça dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir.

Turnike ve bariyerler kategorisinde yer alan, işletmelerin girişlerini belirtmek amacıyla kullanılabilecek Eurogate mekanik kapı ve radarlı turnike gibi ürünler, müşterilerin mekana düzenli ve güvenli giriş çıkışını sağlar. Yine kategori sayfalarındayer alan, birbirlerine eklenip zemine monte edilebilen paravan borular ve paravan dikmeler de, giriş çıkış kontrollerini sağlamak amacıyla kullanılabilecek ürünlerdir. Bunların yanı sıra; işletmedeki belli başlı geçişleri kapatmak ve müşterileri başka alanlara yönlendirmek için tercih edilebilecek şerit bariyerler, reyon ve dolap önleri için bariyer boruları ve bariyerler için yer tutucular da, Eurometall’in Turnike ve Bariyerler kategorisinde bulunabilir.

Mağazalarınız için güvenle tercih edebileceğiniz kaliteli ve kullanışlı turnike, bariyer ve benzeri ürünleri, farklı ödeme seçenekleriyle Eurometall online mağazasından satın alabilirsiniz.