Eva Tel El Sepeti

Oval Gövde, Şık Tasarım 16 Litre Sepet Hacmi Tek Saplı Opsiyonel Plastik Tabanlık Krom Kaplama Kozmetik ve Parfümeri Mağazaları İçin İdeal 20x34x43,5 cmTEK SAPLI RENK SEÇENEĞİ *
7-17 Aralık Tarihleri Arasında Teslim Edilir!
Ürün kodu: EM04.01.003
97,26 TL

82,42 TL + KDV

Havale/EFT ile : 94,34 TL

Kozmetik Şıklığında Tasarım 

Birbirinden farklı pek çok ürün çeşidine hitap eden Eva kozmetik el sepeti, kozmetik mağazalarına uygun, şık bir tasarıma sahip olarak geliştirildi. Oval ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken ürün, pek çok kozmetik ürünün bir arada taşınması için ideal. Kozmetik mağazaları ve parfümeriler için mağaza içinde oldukça şık bir entegrasyon sunan Eva kozmetik el sepeti, 26 litrelik sepet hacmiyle müşterilerin mağaza içindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. 

Eva Kozmetik El Sepeti

Küçük Ürünler İçin Opsiyonel Plastik Tabanlık

Kozmetik alanında birbirinden farklı boyutlara sahip çok sayıda ürün bulunuyor. Örneğin bir parfüm ve göz kaleminin boyutu aynı olmuyor ve dolayısıyla taşınma şekileri de alternatif sepet kullanımını gerektiriyor. Bu durumu göz önüne alarak tasarlanan Eva tel el sepeti, opsiyonel olarak plastik tabanlık seçeneğiyle birlikte sunuluyor. Bu taban sayesinde, müşteriler sepeti iki ayrı bölüm olarak kullanabiliyorlar. 

 

Dayanıklı ve Kullanışlı Bir El Sepeti

Krom kaplama yüzeyi ile Eva tel el sepeti, şık olduğu kadar da uzun ömürlü... Dayanıklılık esas alınarak tasarlanan model, uzun yıllar boyunca mağazada kullanabileceğiniz bir ekipman olarak öne çıkıyor. 

Saplar ve sepet içi tabanında dayanıklı plastik malzeme kullanılmıştır. 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel