30 İNDİRİM

Eurocar Dailycart Market Arabası

Dar Koridorlar İçin İdeal 30 Litre Sepet Ergonomik Sap Tasarımı 910x585x420 mm Ebatları

Sepet fiyata dahil değildir.

Ürün kodu : EM03.01.013
Stok durumu
Stok adeti: 18
368,85 TL
258,17 TL

218,79 TL + KDV

Havale/EFT ile : 250,43 ₺

En az 3 adet alınabilir

Dar Koridorlar İçin Tasarlandı

Daha dar koridor kullanım alanlarına sahip mağazalar için geliştirilen Dailycart Market Arabası, ergonomik yapısıyla ön plana çıkıyor. Müşterilerinize mağaza içinde dolaşırken rahat bir manevra kabiliyeti sunan yapısı sayesinde Dailycart, kullanım kolaylığı açısından rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Alt bölgesinde el sepeti taşıma alanına sahip olan Dailycart, daha özgür hareket edilebilen bir alışveriş ortamı yaratmak için tasarlandı. 

Minimum Sessizlikte Tekerlekler 

İşletmeler için alışveriş yapılan ortamlarda müşteri konforu yaratmak öncelikli hedeflerden biridir. Bu hedefi göz önünde bulundurarak dizayn edilen Dailycart Market Arabaları, mağaza ortamını rahatsız edici seslerden uzak tutar. TPR (Termo Plastic Rubber/Termo Plastik Kauçuk) tekerlekleri ile rahatsız edici seslerden uzak bir mağaza ortamına büyük katkı sunan Dailycart, müşterilere daha keyifli bir alışveriş ortamı sunar. 

Ergonomik Sap Tasarımı

Benzer market arabalarına göre farklı bir sap tasarımı bulunan Dailycart, ergonomik yapısıyla kullanıcı dostu bir yapıya sahip. Alışveriş yapılan ortamda maksimum sürüş keyfi yaşatan Dailycart Market Arabası, müşterilere küçük ve dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti sunuyor. 

İç İçe Geçerek Yerden Tasarruf Sağlar 

Mağazalar oldukça fazla çeşitte ve sayıda ürünü bir arada barındıran alanlardır. Bu nedenle kullanım alanı planlamaları oldukça önem taşır. Bu etkeni göz önüne alarak geliştirilen Dailycart market arabaları, iç içe geçen tasarımla dizayn edildi. Bu özelliği sayesinde market içi alanlarınızda tasarruf etmenize yardımcı olur. 

 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları