Yandex.Metrica

Dolap ve Tezgahlar

Toplam 55 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
 • Personel Soyunma Dolabı 4 Gözlü 180x50x60 cm
  862,60 TL + KDV
 • 656,80 TL + KDV
 • Tehlikeli Madde Dolabı 195x45x95 cm
  2.285,70 TL + KDV
 • Tornavida Askısı
  22,10 TL + KDV
 • Personel Soyunma Dolabı 6 Gözlü 180x50x90 cm
  1.078,30 TL + KDVPek çok işletmede malzeme depolamak, fonksiyonel çalışma alanları oluşturmak ya da personel için daha düzenli bir ortam yaratmak için ihtiyaç duyulan çeşitli tezgah ve dolap modellerine, Eurometall’in online kataloğundan ulaşabilirsiniz.

Eurometall tezgah ve dolaplar kategorisi sayfalarında beğenilerinize sunulan ürünler; personel dolapları, alet takım dolapları, malzeme dolapları ve masa – tezgahlar başlıkları altında bir araya geliyor. Alet takım dolaplarından personel soyunma/emanet dolaplarına, tehlikeli madde dolaplarından çalışma bankolarına kadar, kategori sayfalarında bulabileceğiniz pek çok uzun ömürlü ve fonksiyonel ekipman ile, siz de işletmenizde daha pratik, güvenli ve düzenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Eğer siz de endüstriyel dolap ve tezgahlara ihtiyaç duyuyorsanız, Eurometall’in online kataloğunda yer alan çok sayıda ürünü detaylıca inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz ürünleri hızlı ve güvenli online alışveriş imkânından yararlanarak dilediğiniz an, dilediğiniz yerden satın alabilirsiniz!