Yandex.Metrica

Dolap ve Tezgahlar

Toplam 60 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
 • 4 Gözlü Soyunma Dolabı 180x50x60 cm
  750,40 TL + KDV
 • Testere Askısı
  10,60 TL + KDV
 • 571,40 TL + KDV
 • Tornavida Askısı
  19,20 TL + KDV
 • 6 Gözlü Soyunma Dolabı 180x50x90 cm
  886,90 TL + KDVPek çok işletmede malzeme depolamak, fonksiyonel çalışma alanları oluşturmak ya da personel için daha düzenli bir ortam yaratmak için ihtiyaç duyulan çeşitli tezgah ve dolap modellerine, Eurometall’in online kataloğundan ulaşabilirsiniz.

Eurometall tezgah ve dolaplar kategorisi sayfalarında beğenilerinize sunulan ürünler; personel dolapları, alet takım dolapları, malzeme dolapları ve masa – tezgahlar başlıkları altında bir araya geliyor. Alet takım dolaplarından personel soyunma/emanet dolaplarına, tehlikeli madde dolaplarından çalışma bankolarına kadar, kategori sayfalarında bulabileceğiniz pek çok uzun ömürlü ve fonksiyonel ekipman ile, siz de işletmenizde daha pratik, güvenli ve düzenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Eğer siz de endüstriyel dolap ve tezgahlara ihtiyaç duyuyorsanız, Eurometall’in online kataloğunda yer alan çok sayıda ürünü detaylıca inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz ürünleri hızlı ve güvenli online alışveriş imkânından yararlanarak dilediğiniz an, dilediğiniz yerden satın alabilirsiniz!